21.6. je bohužel kamenný obchod z technických důvodů zavřený. Vaši uhrazenou objednávku si můžete vyzvednout v kamenném obchodě LERON (Út - Pá) nebo si Vámi rezervované kousky přijít zakoupit přímo do LERON. V rámci Prahy nabízíme expresní zaslaní na adresu s kurýrem WOLT.

Odznak Vesmírní cestovatelé Hento Toto

Kód: 91938
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Tak jako my to nenakreslí nikdo :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

V Hento Toto se hodně nasmějí, ale při kreslení se umí soustředit. Doma má každý i svoje záliby. Maťo poslouchá skupinu Die Stoakogler, Luky má rád vesmír, Janka chodí na kávičku, Patrik kouká na fotbal, Dudík přenáší těžké věci, Lukáš studuje knihy, Miško zapojuje žárovky a Lucka kouká na pohádky. Jde jim skvěle kreslení a rádi prodávají. Proto vznikla značka Hento Toto. Značku Hento Toto zastřešuje občanské sdružení Bol raz jeden človek, které od roku 2006 připravuje pro své kamarády s mentálním postižením množství vzdělávacích, uměleckých a volnočasových aktivit. Nejsou to jejich klienti, ale kamarádi a kolegové. Díky tomu spolu všichni tvoří a dává jim to celé smysl.

Je dobré být dobrý
Vesmír je velmi zajímavý, že je tak velký. Nevíme, jestli tam kromě nás někdo je. Možná i ano. Pokud byste nějaké ufonky potkali, buďte k nim milí, neboť i oni k nám budou.
 
Díky spínacímu špendlíku odznak dokonale přilne na látku. Vhodný je na tričko, šaty, ale také bundu, kabát, sako, košili, svetr, batoh nebo tašku.
 
Rozměr: 3 x 2,5 cm a 1 x 3,7 cm
Materiál: kov
Kreslič: Luky

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: