Vaši uhrazenou objednávku si můžete vyzvednout v kamenném obchodě LERON (Út - Pá) nebo si Vámi rezervované kousky přijít zakoupit přímo do LERON. V rámci Prahy nabízíme expresní zaslaní na adresu s kurýrem WOLT.

Stříbrný náhrdelník Amulet láska Hana Pokorná

Kód: 93364
930 Kč 768,60 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Decentní šperk ze šperkařské dílny Hana Pokorná. Tento stříbrný amulet představuje sílu lásky, spojení, sounáležitost. Centrální motiv je elegantní kulatá destička s plastickým nápisem Love. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Amulety mají dlouhou historii, jsou spojeny s různými kulturami a civilizacemi po celém světě. Jsou to předměty, které mají za úkol přinášet svému nositeli štěstí, ochranu, sílu nebo další pozitivní vlivy. Použití stříbra amuletu dává odolnost a trvanlivost.

Už v pravěku nosili lidé různé předměty jako kamínky, kousky kostí, věříce, že jim poskytnou ochranu před zlými silami a nebezpečím. Amulety byly významné ve starověkých civilizacích jako byly Egypt, Mezopotámie a Řecko. Z Egypta známe Ankh, Horovo oko,... Vojáci Řecka a Říma nosívali amulety na bojových taženích pro svoji ochranu. Ve středověku byly v Evropě často amulety spojeny s křesťanskými symboly. V Orientu byly talismany doplňovány jantarovými kameny. Z Buddhismu známe mandaly. 

Každý nositel vnáší do amuletu svůj vlastní záměr a emoce. V celé historii ale lidé chtěli lásku, štěstí, úspěch a bezpečí. To přesahuje nás všechny a je nadčasové. vyberte si z kolekce amuletů ten, který vás nejvíce osloví nebo je můžete společně kombinovat.

Amulet láska má připomínat důležitost projevovat lásku ve všech aspektech života, otevřenost srdce a inspiraci k hledání štěstí v láskyplných vztazích a podpoře ostatních. Také může být připomínkou důležitých chvil našeho života.

Materiál: 
stříbro 925
Rozměry: 12 mm průměr destičky
Délka řetízku: 42 cm
Zavěšení: skrze očko na horní straně přívěšku
Náhrdelník je zabalen v dárkové krabičce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Záruka: 2 roky
Materiál: stříbro 925
Velikost: jednotná
Typ zavěšení: stříbrný řetízek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: