Vaši uhrazenou objednávku si můžete vyzvednout v kamenném obchodě LERON nebo si Vámi rezervované kousky přijít zakoupit přímo do LERON. V rámci Prahy nabízíme expresní zaslaní na adresu s kurýrem WOLT.

O spolupráci pro tvůrce

Jak spolupracovat s LERON?

Milí tvůrci, velice nás těší, že Vás LERON zaujal a zajímá Vás možnost spolupráce s ním. Nabídek nám však chodí mnoho a můžeme se věnovat pouze těm, které obsahují níže uvedené informace ke spolupráci.

Odpověď nám může trvat až měsíc. V období od října do prosince jsme více vytížené a nemáme prostor pro řešení nových značek v LERON. Prosím, počítejte s tím a ozvěte se mimo toto období nebo mějte trpělivost s čekáním na odpověď.

Naše kapacita v obchodě LERON je dosti plná a pokud tedy navazujeme novou spolupráci, musí se jednat o sortiment, který v tu chvíli plánujeme rozšířit.

Jaké informace nám poslat e-mailem (nikoli na Instagram, Facebook nebo nosit osobně do LERON)?

  • Stručné informace o Vaší tvorbě/značce (odkaz na e-shop, IG, FB apod.)
  • Velkoobchodní ceník a podmínky. Prosím na to nezapomeňte.:) Pokud bude chybět přehledný VO ceník např. v Excelu, nemůžeme se nabídnou zabývat. Neposílejte, prosím, ceny pouze v textu e-mailu. Ceník by měl obsahovat Vámi doporučenou maloobchodní cenu a velkoobchodní cenu. 
  • Jste plátce nebo neplátce DPH?
  • Do jakých obchodů v Praze už dodáváte svou tvorbu?
  • Do předmětu Vašeho e-mailu napište SPOLUPRÁCE.

Děkujeme!

Andrea a Zuzana