Kamenný obchod v Praze naposledy otevře v pátek 26.7.2024, přijďte si ještě udělat radost. E-shop tu pro vás bude beze změny i nadále. Vaši uhrazenou objednávku si můžete vyzvednout v kamenném obchodě LERON (Út - Pá) nebo si Vámi rezervované kousky přijít zakoupit přímo do LERON. V rámci Prahy nabízíme expresní zaslaní na adresu s kurýrem WOLT.

Interiérové parfémy

Interiérovými parfémy příjemně provoníte svůj domov, aniž byste museli spálit svíčku nebo používat aromatické oleje. Stačí je z rozprašovače nastříkat do vzduchu nebo na textilie, jako jsou závěsy a polštáře. 

Nejprodávanější

6 položek celkem
427 1 titul1
310 Kč

Půvabná, něžně květinová vůně kvetoucích třešní je inspirována krásou rozkvetlých třešní, které jsou symbolem štěstí, krásy a životní energie.

Kód: 93424
parfem les
369 Kč

Interiérový parfém Les s vůní jehličí, borovice, jedle a dalších esencí se špetkou černého rybízu. Tento parfém v sobě ukrývá tajemství hlubokých lesů a přináší je přímo do...

Kód: 93256
ticha noc parfem
369 Kč

Interiérový parfém Tichá noc vychází z bestselleru, svíčky Tichá noc.

Kód: 93251
interierovy parfem medunka a citronela
369 Kč

Kombinace meduňky a citronely vytváří uklidňující atmosféru a přináší do vašeho domova svěží vůni připomínající letní zahradu.

Kód: 93115
interierovy parfem eukalyptus a lemongrass
369 Kč

Tato vůně byla vytvořená s cílem přinést do vašeho domova osvěžující a harmonickou vůni, která dokáže navodit atmosféru klidu, pohody a rovnováhy. 

Kód: 93114
interierovy parfem sladke sny
369 Kč

Přírodní interiérový parfém Sladké sny vás okouzlí svou jedinečnou kombinací klidu, jemnosti a sladkých tónů.

Kód: 93113