Vaši objednávku si můžete vyzvednout v kamenném obchodě LERON. V rámci Prahy nabízíme expresní zaslaní na adresu s kurýrem WOLT.

Stříbrný náhrdelník Óm lesk 45 cm Hana Pokorná

Kód: 85453
850 Kč 702,48 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Kolekce Óm je inspirována známým jógovým symbolem, mantrou absolutna a sjednocení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální šperky z dílny Hany Pokorné vám budou slušet. 

„Óm je posvátná slabika. Často se s ní můžeme setkat ve východních náboženstvích. Touto slabikou bývají zahajovány modlitby / mantry. Je to základní vibrace vesmíru, prvotní zvuk. Jakési absolutno. Rozšířený je názor, že tento symbol nosí jogíni. Ano je tomu tak, ale to už je spíše takový hezký důsledek. Vibrace této slabiky jsou léčivé a svojí rezonancí mají podobné účinky jako třeba správně naladěný zvon, který nás zvoněním rozechvěje a vyladí naše vibrace. Přestože si to během dne úplně neuvědomujeme, jsme vlastně světlem, jenž kmitá a díky tomu je. Světlo má různé možnosti projevu. Pokud jsme správně naladěni, je nám dobře a stejně tak i našemu okolí. Už jste zažili nevyladěnou kytaru? Líbilo se Vám ji poslouchat nebo dokonce na ni hrát? Stejně je to i s lidmi. Krásně naladěné nástroje ale dokáží zahrát famózní koncert. Tento text vznikl na základě mého pocitu, jak vnímám svět." 

Materiál: 
stříbro 925/1000.
Povrchová úprava: lesk.
Rozměry medailonu: průměr cca 16 mm, síla cca 2 mm.
Délka řetízku: 45 cm.
Typ řetízku: ankr se zapínáním na pérový kroužek.
Váha medailonu: 3 gramy.
Česká značka: Hana Pokorná.

Symbol je vyřezaný uprostřed, okolní rámeček je ozdobně zakončený. V horní části je závěsné očko s kroužkem pro zavěšení.

Poznámka: šperk se může v detailech mírně lišit od fotografie, protože každý šperk je originál. Šperk je řádně puncován.

Doplňkové parametry

Kategorie: Šperky
Záruka: 2 roky
Materiál: stříbro 925
Typ zavěšení: stříbrný řetízek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: