Vaši uhrazenou objednávku si můžete vyzvednout v kamenném obchodě LERON (Út - Pá) nebo si Vámi rezervované kousky přijít zakoupit přímo do LERON. V rámci Prahy nabízíme expresní zaslaní na adresu s kurýrem WOLT.

Svítící nálepky Hento Toto

Kód: 93656
Novinka
Značka: Hento Toto
225 Kč 185,95 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Vesmírné dobrodružství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V Hento Toto se hodně nasmějí, ale při kreslení se umí soustředit. Doma má každý i svoje záliby. Maťo poslouchá skupinu Die Stoakogler, Luky má rád vesmír, Janka chodí na kávičku, Patrik kouká na fotbal, Dudík přenáší těžké věci, Lukáš studuje knihy, Miško zapojuje žárovky a Lucka kouká na pohádky. Jde jim skvěle kreslení a rádi prodávají. Proto vznikla značka Hento Toto. Značku Hento Toto zastřešuje občanské sdružení Bol raz jeden človek, které od roku 2006 připravuje pro své kamarády s mentálním postižením množství vzdělávacích, uměleckých a volnočasových aktivit. Nejsou to jejich klienti, ale kamarádi a kolegové. Díky tomu spolu všichni tvoří a dává jim to celé smysl.

Nálepky máme rádi asi všichni. Malí velcí, tiší i společenští, dobrodružní i bojácní. Někdo je sbírá, jiný si zdobí vše, co má rád a další oblepují svět, aby byl veselejší místo. Ať to máte jakkoli, hlavně aby vám udělali radost. A když je nabijete pod světlem, možná vyšlou zprávu až do vesmíru.

Díky pevnosti materiálu nálepky vydrží téměř věčnost!

Rozměry: 15,4cm x 22,1cm
materiál: pololesklá lepící PVC fólie

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárky
Záruka: 2 roky
Materiál: pololesklá lepící PVC fólie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: