Vaši uhrazenou objednávku si můžete vyzvednout v kamenném obchodě LERON (Út - Pá) nebo si Vámi rezervované kousky přijít zakoupit přímo do LERON. V rámci Prahy nabízíme expresní zaslaní na adresu s kurýrem WOLT.

Pohlednice Amor Emílio Hento Toto

Kód: 93652
Novinka
Značka: Hento Toto
79 Kč 65,29 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Lásku potřebujeme všichni.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V Hento Toto se hodně nasmějí, ale při kreslení se umí soustředit. Doma má každý i svoje záliby. Maťo poslouchá skupinu Die Stoakogler, Luky má rád vesmír, Janka chodí na kávičku, Patrik kouká na fotbal, Dudík přenáší těžké věci, Lukáš studuje knihy, Miško zapojuje žárovky a Lucka kouká na pohádky. Jde jim skvěle kreslení a rádi prodávají. Proto vznikla značka Hento Toto. Značku Hento Toto zastřešuje občanské sdružení Bol raz jeden človek, které od roku 2006 připravuje pro své kamarády s mentálním postižením množství vzdělávacích, uměleckých a volnočasových aktivit. Nejsou to jejich klienti, ale kamarádi a kolegové. Díky tomu spolu všichni tvoří a dává jim to celé smysl.

Láska je celoroční a je dobré ji mít ve svém srdíčku. Přejeme vám, aby pohlednice těšila nejen vás, ale také toho, komu ji pošlete. Potřebujeme více lásky v našich životech a více radosti v našich schránkách.

Balení obsahuje otevírací pohlednici a obálku. Vnitřek pohlednice je čistý, bez textu.

Rozměry: 13,5 cm x 13,5 cm
materiál: 
papír
Kreslič: Luky2

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Papír
Záruka: 2 roky
Materiál: papír

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: