Vaši uhrazenou objednávku si můžete vyzvednout v kamenném obchodě LERON (Út - Pá) nebo si Vámi rezervované kousky přijít zakoupit přímo do LERON. V rámci Prahy nabízíme expresní zaslaní na adresu s kurýrem WOLT.

Odznak Buď lama, ukaž city Hento Toto

Kód: 91936
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)

Tak jako my to nenakreslí nikdo :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

V Hento Toto se hodně nasmějí, ale při kreslení se umí soustředit. Doma má každý i svoje záliby. Maťo poslouchá skupinu Die Stoakogler, Luky má rád vesmír, Janka chodí na kávičku, Patrik kouká na fotbal, Dudík přenáší těžké věci, Lukáš studuje knihy, Miško zapojuje žárovky a Lucka kouká na pohádky. Jde jim skvěle kreslení a rádi prodávají. Proto vznikla značka Hento Toto. Značku Hento Toto zastřešuje občanské sdružení Bol raz jeden človek, které od roku 2006 připravuje pro své kamarády s mentálním postižením množství vzdělávacích, uměleckých a volnočasových aktivit. Nejsou to jejich klienti, ale kamarádi a kolegové. Díky tomu spolu všichni tvoří a dává jim to celé smysl.

Nálady si měním sám. Mám rád lamy, protože jsou klidné. Když se jim ale něco nelíbí, dají to najevo. Noste odznaky podle toho, jak se cítíte, lidé vám budou snáze rozumět.

Díky spínacímu špendlíku odznak dokonale přilne na látku. Vhodný je na tričko, šaty, ale také bundu, kabát, sako, košili, svetr, batoh nebo tašku.
 
Rozměr: 3 x 2,5 cm a 1 x 3,7 cm
Materiál: kov
Kreslič: Luky

Doplňkové parametry

Kategorie: Brože
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: