Vaši uhrazenou objednávku si můžete vyzvednout v kamenném obchodě LERON (Út - Pá) nebo si Vámi rezervované kousky přijít zakoupit přímo do LERON. V rámci Prahy nabízíme expresní zaslaní na adresu s kurýrem WOLT.

Kniha Do života Milju

Kód: 91809
450 Kč 371,90 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

Kniha Do života je o silných stránkách našich dětí, zaznamenává drahocenné vzpomínky a v neposlední řadě vzkazy do života od různých členů rodiny. Doporučujeme od věku, kdy umí sami číst :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní vztahy jsou základem šťastného života. Milju a sama autorka Žaneta hledá způsoby, jak do lidských vztahů vnést trochu víc lásky, radosti a štěstí. Věří, že nejlepší pocit v životě je, když víme, že jsme milovaní. A knihy Milju nám pomohou jednoduše vyjádřit, jak je pro nás druhý člověk důležitý.

Knihu nevyplňuje jen máma nebo táta, ale můžete ji dát i babičkám, dědečkům, strejdům, tetám...Všem, kteří dítě milují. Do života není miminkovská knížka. Je pro naše děti - ať je jim 10 nebo 30 let. Psaním knihy dáváte vašim dětem do života ten největší dar - vědí, že jsou milováni.


Kniha obsahuje:

30 stran, 5 kapitol, 15 vět k doplnění
15 originálních ilustrací
Spoustu prostoru přizpůsobit knihu sobě
Papír: Kvalitní papír gramáže 130 g
Rozměry: A6 – akorát do kapsy

Obsah:

Naše první společné chvíle

Co mám na tobě rád/a

Co jsi mě naučila

O nás dvou

Ideální dárek: To, co knihou darujete, si vaše maminka za peníze sama nekoupí. Je to krásný, hřejivý pocit, dojetí a radost, že čas, který vám věnovala, měl smysl.
Logická struktura: 
Kniha nabízí konkrétní kroky, jak váš příběh napsat, a sleduje jasnou strukturu minulost – přítomnost – budoucnost. Celá kniha vyzařuje emoce, které jsou tím silnější, že stojí na reálných zážitcích s tím druhým.
Jednoduché vyplnění: 
Nemusíte psát román, abyste svou maminku dojali. Kniha je navržena tak, abyste ji stihli vyplnit do 15 minut a i tak udělala velkou radost.
Variabilní design: 
Je vám bližší rozepsat se na dvě strany, nebo raději odpovědět jedním slovem? Kniha se vám přizpůsobí. Je navržena tak, aby byl prostor psát na celou stranu a zároveň aby i jednoslovná odpověď vypadala hezky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alba a knihy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: