Vaši objednávku si můžete vyzvednout v kamenném obchodě LERON. V rámci Prahy nabízíme expresní zaslaní na adresu s kurýrem WOLT.

Dřevěná brož Čáp Stork Brooch Bewooden

Kód: 92018
349 Kč 288,43 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Nechte se unést na křídlech ptáků z dílny BeWooden!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Česká značka Bewooden vyjadřuje svůj vztah k přírodě, úctu k tradičnímu řemeslu a lásku k designu prostřednictvím svých doplňků pro dámy i pány, na jejichž výrobě se podílí lokální řemeslníci z Beskyd.

Necháte se okouzlit originálním designem a precizním zpracováním? 

Krásné peří, nes mě, nes
nad střechy až do nebes,
nes mě v nedozírnou výšku,
jako nosíš pampelišku.
                                     - V. Nezval

Kdo by nechtěl při pohledu na ptáky umět to, co oni? Ozdobte se broží a dělejte parádu jako byste majestátní peří všech možných barev nosili vy sami. Za ten malý povznášející pocit to stojí!

Dřevo: Javor
Praktické zapínání: komfortní mechanismus
Velikost: 40 x 20 mm
Barva: Mix
Balení: elegantní bílá krabička

<b>Česká značka Bewooden vyjadřuje svůj vztah k přírodě, úctu k tradičnímu řemeslu a lásku k designu prostřednictvím svých doplňků pro dámy i pány, na jejichž výrobě se podílí lokální řemeslníci z Beskyd.</b><br><b>Necháte se okouzlit originálním designem a precizním zpracováním?&nbsp;<br><br></b>Krásné peří, nes mě, nes<br>nad střechy až do nebes,<br>nes mě v nedozírnou výšku,<br>jako nosíš pampelišku.<br>&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp;- V. Nezval<br><br>Kdo by nechtěl při pohledu na ptáky umět to, co oni?<br>Nechte se unést alespoň na křídlech ptáků z dílny BeWooden a dělejte parádu jako byste majestátní peří všech možných barev nosili vy sami. Za ten malý povznášející pocit to stojí!<br><br><b>Dřevo:</b>&nbsp;Javor<br><b>Praktické zapínání:</b>&nbsp;komfortní mechanismus<br><b>Velikost:</b>&nbsp;40 x 20 mm<br><b>Barva:</b><span><b>&nbsp;</b>Mix<br></span><b>Balení:&nbsp;</b>elegantní bílá krabička<br><br>

Doplňkové parametry

Kategorie: Brože
Záruka: 2 roky
Materiál: dřevo
Barva: bílá, černá, červená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: