21.6. je bohužel kamenný obchod z technických důvodů zavřený. Vaši uhrazenou objednávku si můžete vyzvednout v kamenném obchodě LERON (Út - Pá) nebo si Vámi rezervované kousky přijít zakoupit přímo do LERON. V rámci Prahy nabízíme expresní zaslaní na adresu s kurýrem WOLT.

Dětská pohádková kniha Zachumlej se, pohádka začíná Olga Rusnáková

Kód: 93014
349 Kč 349 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Pohádkové příběhy, které pohladí svou lehkou moudrostí a nevtíravým ponaučením. Neobyčejné příběhy, do kterých se mohou ponořit velcí i malí a příjemně tak prožít společný čas.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autorka knížky, Olga Rusnáková: „Věříte, že každý člověk na Zemi má své oblíbené místo? Svůj prostor? Prostor, ve kterém se dějí malé zázraky? Já ano. Stále více věřím, že pokud děláme práci či nějakou činnost, kterou opravdu milujeme a dává nám smysl, přineseme do života velký smysl i ostatním. A určitou dávku inspirace, jiný vhled, růst a také radost a úlevu.“

Pohádkové příběhy přinášejí dětem laskavou moudrost a velmi citlivě uchopené ponaučení okořeněné špetkou poezie. Před branami fantazie někdy zažíváme obyčejnost. Obyčejnost? I ta bývá často úsměvná, však uvidíte. Podaří se pošťáku Edovi doručit všechny dopisy na jeho kouzelném kole? Překoná sněhová vločka Kristýnka strach z výšek? Splní se starému dřevěnému mostu jeho tajný sen?

Dvě nerozlučné kamarádky Dobrovolnice a Doopravdice vás provedou každým příběhem a ani na konci pohádky vás nenechají vydechnout. Těšte se!

Počet pohádek: 10
Na konci každé pohádky: otázky k zamyšlení vázající se k pohádce a zajímavé informace související s pohádkovým tématem
Autorka:
Olga Rusnáková
Ilustrátorka:
Dagmar Chládková

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Děti
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: