Vaši uhrazenou objednávku si můžete vyzvednout v kamenném obchodě LERON nebo si Vámi rezervované kousky přijít zakoupit přímo do LERON. V rámci Prahy nabízíme expresní zaslaní na adresu s kurýrem WOLT.

Mušelínové šaty Rozmanité v obchodě LERON

 

Mušelínové šaty Rozmanité

 

Proč šaty Rozmanité nejde zakoupit přímo přes náš e-shop? Každé šaty míváme pouze po 1 kusu v kamenném obchodě a nabídka se často mění. Proto je bohužel nenajdete v naší nabídce oblečení na e-shopu mezi ostatními lokálními oděvními značkami.

Za českou značkou Rozmanité stojí návrhářka oděvů, Eva Kuželková.

Máte to k nám do obchodu daleko? Nevadí. Podívejte se na náš Instagram. Najdete tam videa a fotografie šatů a informace o tom, jaké novinky v LERON máme skladem. Nebo mi tam napište zprávu. Ráda Vám vybrané šaty pošlu po domluvě balíčkem

Mušelínové oděvy jsou ušité v České republice. 

Mušelín je jemná a příjemně měkká látka z čisté bavlny se skvělými vlastnostmi. Určitě si Vás získá svou vzdušností. Nemusíte ho žehlit a je savý. V létě jistě oceníte, že je lehounký jako vánek a nebude Vám v něm horko, ale šaty s kratšími nebo dlouhými rukávy můžete nosit i k teplým punčochám v chladnějším období. V tomto případě vás nebude studit, což Vám možná mile překvapí. Pere se v ruce nebo pračce na 30 stupňů a nesmí se sušit v sušičce. Ideální je šaty v létě pověsit na ramínko a v teplém počasí jsou velmi rychle suché.