Kniha Můj deník vděčnosti Erika Bach
Kód: 92976



Související produkty

Pomocí jednoduché hry se nauč vystopovat zvířátka v přírodě podle toho, jaké za sebou zanechávají stopy.

V této kreativní sadě naleznete 6 poznávacích karet k dotvoření s komiksem na zadní straně.

Čmáropis je kreativní sešit pro nejmenší. Pomocí jednoduchých úkolů si děti procvičí jemnou motoriku, základní barvy, geometrické tvary a počty.

MŮJ DŮM je interaktivní knížka plná úkolů (stříhání, kreslení, lepení), kterou děti provede příběh malého Huga, který má zbrusu nový dům.

Detailní popis produktu
Autorka deníku, Erika Bach, zastává heslo, "Nic není nemožné." Vděčnost je zkratkou k lásce, vděčnost je možnost, jak si zmanifestovat to, co v životě chceme. Každý má možnost vytvářet si realitu, kterou sám chce. Každý z nás si zaslouží proměnit svou jedinečnost ve svůj splněný životní sen.
Denním tréninkem zapisování věcí, za které jsme v životě vděční se budeme umět na svět dívat očima té nejpozitivnější emoce.
Deník vděčnosti na 111 dní je skvělý pomocník při každodenní vědomé cestě ke šťastnému životu.
Uvnitř deníku najdete:
11 citací od předních českých osobností věnovaných na téma vděčnost přesně na míru tomuto deníku napsaných krasopísmem
11 denních výzev
111 stránek pro denní zapisování vašich myšlenek, afirmací a věcí, za které jste vděční.
Najdete zde i prostor pro vaše myšlenky, poznámky a nápady.
Papír a tisk: Deník je tištěn na kvalitním papíře a zdoben zlatým krasopísmem.
Desky: Jsou potaženy příjemným krémovým plátnem se zlatou ražbou.
5% z prodeje každého deníku putuje na nadační fond Kapka Naděje.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Alba a knihy |
---|---|
Záruka: | 2 roky |

Deník 365 důvodů, proč tě miluju, je deník, do kterého každý den zapíšete jeden konkrétní důvod, proč toho druhého milujete.

Posláním této knížky je dát vaší mamince najevo, jak moc ji máte rádi, jak moc vám na ní záleží.

Posláním této knížky je dát vaší mamince najevo, jak moc ji máte rádi, jak moc vám na ní záleží.

Využijte ZVÝHODNĚNÝCH cen za 2 nebo 3 kusy alba ve Vaší objednávce. Výletníka můžete darovat někomu blízkému a inspirovat ho tak k poznávání krás naší země.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.