Vaši objednávku si můžete vyzvednout v kamenném obchodě LERON. V rámci Prahy nabízíme expresní zaslaní na adresu s kurýrem WOLT.

Kniha Mé nejmilejší mamince

Kód: 91822
390 Kč 322,31 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Posláním této knížky je dát vaší mamince najevo, jak moc ji máte rádi, jak moc vám na ní záleží.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní vztahy jsou základem šťastného života. Milju a sama autorka Žaneta hledá způsoby, jak do lidských vztahů vnést trochu víc lásky, radosti a štěstí. Věří, že nejlepší pocit v životě je, když víme, že jsme milovaní. A knihy Milju nám pomohou jednoduše vyjádřit, jak je pro nás druhý člověk důležitý.

Vztah mezi Vaší maminkou a Vámi patří mezi jedny z nejdůležitějších vztahů ve Vašem životě. Někdy může být těžké říci babičce, jak moc pro Vás znamená. Kniha Milju, Milované babičce, Vám pomůže vyjádřit, za co jste jí vděční, co na ní máte rádi, co vás naučila a které vzpomínky jsou pro Vás nejcennější.


Kniha obsahuje:

30 stran, 5 kapitol, 15 vět k doplnění
15 originálních ilustrací
Spoustu prostoru přizpůsobit knihu sobě
Papír: Kvalitní papír gramáže 130 g
Rozměry: A6 – akorát do kapsy

Obsah:

Naše první společné chvíle

Co mám na tobě rád/a

Nezapomenutelné okamžiky nás dvou

Co jsi mě naučila

O nás dvou

Ideální dárek: To, co knihou darujete, si vaše maminka za peníze sama nekoupí. Je to krásný, hřejivý pocit, dojetí a radost, že čas, který vám věnovala, měl smysl.
Logická struktura: 
Kniha nabízí konkrétní kroky, jak váš příběh napsat, a sleduje jasnou strukturu minulost – přítomnost – budoucnost. Celá kniha vyzařuje emoce, které jsou tím silnější, že stojí na reálných zážitcích s tím druhým.
Jednoduché vyplnění: 
Nemusíte psát román, abyste svou babičku dojali. Kniha je navržena tak, abyste ji stihli vyplnit do 15 minut a i tak udělala velkou radost.
Variabilní design: 
Je vám bližší rozepsat se na dvě strany, nebo raději odpovědět jedním slovem? Kniha se vám přizpůsobí. Je navržena tak, aby byl prostor psát na celou stranu a zároveň aby i jednoslovná odpověď vypadala hezky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alba a knihy
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: