Vaši objednávku si můžete vyzvednout v kamenném obchodě LERON. V rámci Prahy nabízíme expresní zaslaní na adresu s kurýrem WOLT.

Kniha 365 důvodů, proč tě miluju Milju

Kód: 91810
Tip
Značka: Milju
499 Kč
Skladem (1 ks)

Deník 365 důvodů, proč tě miluju, je deník, do kterého každý den zapíšete jeden konkrétní důvod, proč toho druhého milujete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní vztahy jsou základem šťastného života. Milju a sama autorka Žaneta hledá způsoby, jak do lidských vztahů vnést trochu víc lásky, radosti a štěstí. Věří, že nejlepší pocit v životě je, když víme, že jsme milovaní. A knihy Milju nám pomohou jednoduše vyjádřit, jak je pro nás druhý člověk důležitý.

Deník 365 důvodů, proč tě miluju, je deník, do kterého každý den zapíšete jeden konkrétní důvod, proč toho druhého milujete, co zrovna ten den pro vás udělal/a hezkého a proč zrovna díky němu/jí je váš život krásnější. O rok později je kniha tím nejkrásnějším vyznáním lásky a především jejím psaním upevňujete vděčnost za váš vztah a tím zvyšujete svoji spokojenost ve vztahu. V knize kromě 365 řádků k vyplnění najdete i krásné ilustrace, citáty a spoustu prostoru přidat fotky, vzkazy, nalepit básničku, prostě si knížku přizpůsobit vám dvěma.

Obsahuje:
365 řádků k vyplnění 365 důvodů, na 150ti stranách
6 citátů s nádhernými kresbami
Spoustu prostoru přizpůsobit knihu sobě
Papír: Eko papír 80 g
Rozměry: A6 – akorát do kapsy či kabelky

Dárek: 365 dní, každý den jeden důvod lásky. Co může být krásnějším dárkem než tomu druhému ukázat, jak moc ho milujeme. Kniha 365 důvodů je ideální dárek k výročí, ke svatbě nebo k narozeninám. A co teprve k žádosti o roku?
Radost: Nejkrásnější pocit v životě je, když víme, že nás někdo opravdu miluje. Představte si, že darujeme deník, který tomu druhému ukáže, že na něj myslíme celý rok každý den a vždy najdeme konkrétní důvod, proč je pro nás důležitý.
Posilování vděčnosti ve vztahu: 
Díky deníku zaměřujete vaše myšlení každý den směrem k tomu dobrému, co vám váš milovaný/vaše milovaná dává. Je to ověřený psychologický nástroj k posilování vděčnosti za to, co v tom druhém máte. Budete pak k sobě laskavější a tím pádem i šťastnější.
Možnost začít psát kdykoli: 
Deník je nedatovaný, tudíž můžete začít psát kdykoli, nejen na začátku roku. Navíc můžete vyplňování načasovat rok před nějakou výjimečnou událostí. Například před svatbou, výročím nebo narozeninami.
Design, ilustrace a citáty: 
V deníku kromě jasného číslování důvodů najdete i krásné ilustrace, citáty a také prostor na poznámky, fotky nebo ústřižky z uplynulého roku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alba a knihy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: