Feedback

NABÍZÍME NĚKOLIK MOŽNOSTÍ DODÁNÍ ZBOŽÍ

Doručení kurýrem na adresu
za 110 Kč.


Osobní odběr
v obchodě LERON
zdarma.


Doručení do výdejního místa Zásilkovny
za 70 Kč.

Stříbrný náhrdelník Óm lesk Hana Pokorná

850,00 Kč
vč. DPH
Zboží již není dostupné.


K odeslání: Nedostupné
Související produkty:

Originální šperky z dílny Hany Pokorné vám budou slušet. Kolekce Óm je inspirována známým jógovým symbolem, mantrou absolutna a sjednocení.

„Óm je posvátná slabika. Často se s ní můžeme setkat ve východních náboženstvích. Touto slabikou bývají zahajovány modlitby / mantry. Je to základní vibrace vesmíru, prvotní zvuk. Jakési absolutno. Rozšířený je názor, že tento symbol nosí jogíni. Ano je tomu tak, ale to už je spíše takový hezký důsledek. Vibrace této slabiky jsou léčivé a svojí rezonancí mají podobné účinky jako třeba správně naladěný zvon, který nás zvoněním rozechvěje a vyladí naše vibrace. Přestože si to během dne úplně neuvědomujeme, jsme vlastně světlem, jenž kmitá a díky tomu je. Světlo má různé možnosti projevu. Pokud jsme správně naladěni, je nám dobře a stejně tak i našemu okolí. Už jste zažili nevyladěnou kytaru? Líbilo se Vám ji poslouchat nebo dokonce na ni hrát? Stejně je to i s lidmi. Krásně naladěné nástroje ale dokáží zahrát famózní koncert. Tento text vznikl na základě mého pocitu, jak vnímám svět." 

Materiál: 
stříbro 925/1000.
Povrchová úprava: lesk.
Rozměry medailonu: průměr cca 16 mm, síla cca 2 mm.
Délka řetízku: 42 cm.
Typ řetízku: ankr se zapínáním na pérový kroužek.
Váha medailonu: 3 gramy.
Česká značka: Hana Pokorná.

Symbol je vyřezaný uprostřed, okolní rámeček je ozdobně zakončený. V horní části je závěsné očko s kroužkem pro zavěšení.

Poznámka: šperk se může v detailech mírně lišit od fotografie, protože každý šperk je originál. Šperk je řádně puncován.