Sada dvou dřevěných káč - Pan Káč

270,00 Kč
Zboží již není dostupné.


K odeslání: do 5 prac. dní
Související produkty:

Česká značka Pikle, za níž stojí Jitka a Jana, obě mámy od dvou dětí, si mě získala tím, že netvoří "jen" hračky, u nichž je vše předem přesně dáno a vysvětleno. Naopak. Jejich inspirací je nekonečná dětská fantazie, vynalézavost a kreativita. Čas rodičů strávený s dětmi je k nezaplacení a není nutné dětem stanovit, jak hra musí vypadat, stačí naznačit, jak by mohla. Určitě to znáte, pozorovat dítě, jakým směrem se příběh ubírá, stojí za to. Pikle tvoří hračky nadčasové, takové které budou bavit děti, jejich rodiče i prarodiče a vydrží i pro další generace. Vznikají po kusech, z přírodních materiálů, každá hračka je vymyšlena Jitkou a Janou, které je buď samy vyrábí nebo spolupracují s českými výrobci a následně hračku kompletují. Vítejte ve světě fantazie a poznejte Pikle.:)

Pan Káč je bývalý partner Káči, ale teď už to roztáčí sám. Tedy se svým kamarádem ;-)Jedná se o dřevěné hračky, které zabaví každého. Roztáčí se pomocí provázku a pro děti je výzvou Pan Káče pořádně roztočit. Trénuje jejich motorické dovednosti a trpělivost.

Zkoušejte různé povrchy. Roztočíte ho na ruce? Komu se vydrží točit nejdéle? Kam až se dotočí? Skvělá zábava pro dlouhé chvíle a pro procvičení jemné motoriky. Pokud Pan Káče správně uchopíte a silně roztočíte, vydrží se točit opravdu dlouhou dobu. Je vyroben ze surového dřeva, takže si ho můžete domalovat podle libosti. Nakreslit pruhy, které budou mít při točení krásný efekt, nebo domalovat obličej, fantazii se meze nekladou. Je vyroben z kvalitního dřeva v České republice. 

Balení obsahuje:

  • 2 ks dřevěných káč z tvrdého dřeva, o velikosti 11 cm
  • Návod a tipy na hraní s Panem Káčou alias Pankáčem
 2 ks = více možností využití, pořádání závodů, žádné hádky o Pan Káče se sourozenci nebo tatínky.

Jak ho roztočit: Pan Káče nadzvedneme, jednou rukou (palcem a ukazováčkem) uchopíme dřevěný kroužek, druhou zatáhneme za provázek a pustíme. 

Hračka splňuje veškeré normy EU.
Nutné varování: Nevhodné pro děti do 3 let, nebezpečí udušení.
Značka: Pikle.

603414616

Pro telefonické objednávky uveďte kód zboží:
ID: 89565