Feedback

NABÍZÍME NĚKOLIK MOŽNOSTÍ DODÁNÍ ZBOŽÍ

Doručení kurýrem na adresu
za 110 Kč.


Osobní odběr
v obchodě LERON
zdarma.


Doručení do výdejního místa Zásilkovny
za 70 Kč.

Přírodní mýdlo Solný kámen humánní hedvábí a Mrtvé moře Savon de Lisoleil handmade

240,00 Kč
vč. DPH
Zboží již není dostupné.


K odeslání: Nedostupné

Značka Savon de Lisoleil vznikla jako malá rodinná manufaktura, která se specializuje na výrobu luxusních ručně vyráběných mýdel. Mýdla jsou vyráběna v limitovaných edicích a při jejich výrobě je kladen důraz na kvalitu složení a originální design samotného mýdla i jeho balení. Při výrobě jsou využívány tradiční i vzácné rostlinné oleje a másla. Vůně mýdel se dosahuje výhradně s pomocí éterických olejů či mýdla voní přirozeně podle právě použitých olejů. Pečující složkou tvoří různé druhy jílů, uhlí a prášků, hedvábí, rostlinná nebo živočišná mléka. Chcete si dopřát luxusní mýdlo? Věříme, že si tuto českou značku zamilujete.

Handmade - ruční výroba.
Mýdlo je vhodné pro pány, ale jeho vůně se může líbit i dámám. Je skvělé pro hloubkové čištění pleti díky jemnému prášku semletému z jílu a bahna z Mrtvého moře. Humánní hedvábí zvyšuje klouzavost mýdla a díky němu má pěna mýdla sametovou jemnost.
Řada mýdel:
 solný kámen.
Vůně: kombinace vůně mentolový eukalypt a rozmarýn evokuje kořenitou exotickou vůni tabáku.
Složení: kokosový olej, mořská sůl, bambucké máslo, voda, glycerín, ricinový olej,zelený ultra jemný jíl, bahno z mrtvého moře, humánní hedvábí (niť je vyrobena z prázdných kukel, tedy nedochází k usmrcení motýlků), zlatá mika (použita pouze na razítko - smyje se po prvním použití).
Poznámka ke složení: veškeré oleje jsou v podobě mýdla. V případě použití palmového tuku se jedná o organický palmový tuk z ekologicky kontrolovaného zemědělství. Mýdla jsou barvena minerálními pigmenty a oxidy. Při výrobě mýdel nejsou využívány syntetické vůně (vonné oleje), tenzidy, silikony, parabeny ani jiné zdraví škodlivé složky. Veškeré používané suroviny mají bezpečnostní listy a jsou určené k výrobě kosmetiky.
Hmotnost: 110 gramů ± 5 gramů podle doby zrání mýdla.
Rozměry mýdla: 8 cm x 5 cm x 2,5 cm.
Rozměry dárkové krabičky: 9 cm x 8 cm x 3 cm.
Balení: papírová taštička, jejíž vzory jsou ručně tištěné na recyklovatelném papíře, mýdlo je obaleno hedvábným papírem.
Značka: Savon de Lisoleil.