Feedback

NABÍZÍME NĚKOLIK MOŽNOSTÍ DODÁNÍ ZBOŽÍ

Doručení kurýrem na adresu
za 110 Kč.


Osobní odběr
v obchodě LERON
zdarma.


Doručení do výdejního místa Zásilkovny
za 70 Kč.

Pink skákací guma KLASIK GUMU

270,00 Kč
vč. DPH
Zboží již není dostupné.


K odeslání: Nedostupné
Související produkty:

Jste ready na jumping, kámoše a zábavu? Skákací guma je zpět. Největší výběr skákacích gum.Gumu je česká streetová značka, která se zaměřuje výrobu a prodej skákacích gum. Skákání přes Gumu nebo-li street jump je životní styl, kterým se baví děti a teenageři po celém světě už po několik generací. Vyzkoušet můžete Gumu klasik, kterou skákala určitě i vaše mamka s taťkou nebo si třeba zajumpovat přes úplné novinky jako je Gumu freestyle a Gumu garter. 

Skákání přes gumu je jednoduchá hra, která nepotřebuje moc prostoru. Skákat přes gumu můžete venku na hřišti, na zahradě, v tělocvičně, na pláži, v lese… Vybalit gumu z kapsy či batohu a zaskákat si, můžete zkrátka všude.Skákací gumu vám zabalíme do krásné krabičky a vy můžete udělat radost sobě nebo svým kamarádům pěkným dárkem k narozeninám, k svátku či vánocům. Uvidíte, že skákání přes gumu je skvělá zábava pro malé i velké

Materiál: 
69% polyester, 31% latex, koženka - štítek.

S
kákací guma klasik je vyrobena z kvalitních materiálů. Díky vysokému obsahu latexu neztrácí guma svou pružnost. Guma je plochá a při skákání pěkně drží na noze a neroluje se. Konce gumy jsou spojeny pevným švem, tak aby se guma netřepila. Zapojit do hry se mohou i dospělí, skákací guma je dostatečně dlouhá a při skákání neřeže do noh.Na gumě je umístěn ozdobný štítek Gumu ze syntetické koženky.  Skákací gumu je možné si vybrat z několika pestrých barev. V případě, že děti gumu při skákání ušpiní, je možné ji ručně vyprat. I po vyprání má skákací guma zářivou a jasnou barvu.

Rozměry: šířka gumy 1 cm, délka gumy 3,5 metrů.
Balení: 
zabalena v papírové krabičce. Krabička se skládá ze dvou částí víka a dna. Na víku je umístěna nálepka limitované edice. Dno krabičky zdobí stylové razítko. Dále najdete v krabičce pravidla pro skákání přes Gumu klasik.
Jak skákat: návod je součástí balení.
Značka: GUMU.