Feedback

NABÍZÍME NĚKOLIK MOŽNOSTÍ DODÁNÍ ZBOŽÍ

Doručení kurýrem na adresu
za 110 Kč.


Osobní odběr
v obchodě LERON
zdarma.


Doručení do výdejního místa Zásilkovny
za 70 Kč.

Originální tmavě modré ponožky Puntíky vel. 43-45 Labatti

379,00 Kč
vč. DPH
Zboží již není dostupné.


K odeslání: Nedostupné

Česká značka Labatti doplnila svou nabídku zaměřenou na dřevěné doplňky o pánské ponožky.

Ponožky jsou vyrobeny z přírodní BIO bavlny s ionty stříbra pro antibakteriální účinky a technologií překrytí namáhaných částí odolnějším materiálem. Navíc jsou rozděleny na pravou a levou, aby seděly každé noze jako na míru. 


Tmavě modré ponožky je ideální sladit s doplňky, které také obsahují podobný tečkovaný vzor, například kapesníčkem nebo tečkovanou středovou látkou motýlku. Jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů s vyšívaným logem Labatti, které je při nošení skryto pod nohavicí kalhot. Působí hravým ale zároveň velice elegantním dojmem a při správném sladění s ostatními doplňky, mohou být skvělým zvýrazněním vašeho stylu.

Vyrobeny v České republice.
Velikost: 43-45.
Složení ponožek:  55 % BIO bavlna, 30 % Polypropylen s stříbrem, 10 % Elastan, 5 % Polyester.
Balení: pár ponožek je zabalen v elegantní černé krabičce.
Technologie překrytí: ponožky jsou opatřeny unikátní technologií překrytí odolnějším materiálem v zadní části paty a celé dolní části ponožky. Díky tomu ponožky vydrží v těchto kritických oblastech mnohem déle a neprodřou se.
Bio bavlna: česaná bavlna využitá k výrobě ponožek je certifikovaná označením BIO a pochází ze zodpovědných a udržitelných zdrojů. Navíc také lépe odolává mechanickému opotřebení při nošení a praní.
Ionty stříbra: na polypropylen jsou navázány ionty stříbra, které v ponožkách působí antibakteriálně, zamezují zápachu i po celodenním nošení. Molekuly stříbra jsou pevně uchyceny ve struktuře vláken, antibakteriální vlastnosti jsou tedy trvalé do zničení ponožek.
Ručně řetízkovaná špička: takto vyrobená ponožka má víceméně bezešvou špičku, která nemůže při nošení nepříjemně tlačit tak, jak to často dělají ponožky sešívané strojově. Tento proces je časově mnohem náročnější právě kvůli ručnímu zásahu pracovníka.
Pravá a levá: k
aždá z ponožek je speciálně vyrobena pro pravou nebo levou nohu tak, aby vzor odpovídal správné noze a ponožka padla jako na míru. Orientace ponožky je vyznačena na spodní straně špičky označením R nebo L.
Péče o ponožky: viz. obrázek mezi fotografiemi produktu.
Značka: Labatti.