Feedback

NABÍZÍME NĚKOLIK MOŽNOSTÍ DODÁNÍ ZBOŽÍ

Doručení kurýrem na adresu
za 110 Kč.


Osobní odběr
v obchodě LERON
zdarma.


Doručení do výdejního místa Zásilkovny
za 70 Kč.

Luxusní pánské přírodní mýdlo Jojoba a bambus Savon de Lisoleil handmade

285,00 Kč
vč. DPH
Zboží již není dostupné.


K odeslání: Nedostupné

Značka Savon de Lisoleil vznikla jako malá rodinná manufaktura, která se specializuje na výrobu luxusních ručně vyráběných mýdel. Mýdla jsou vyráběna v limitovaných edicích a při jejich výrobě je kladen důraz na kvalitu složení a originální design samotného mýdla i jeho balení. Při výrobě jsou využívány tradiční i vzácné rostlinné oleje a másla. Vůně mýdel se dosahuje výhradně s pomocí éterických olejů či mýdla voní přirozeně podle právě použitých olejů. Pečující složkou tvoří různé druhy jílů, uhlí a prášků, hedvábí, rostlinná nebo živočišná mléka. Chcete si dopřát luxusní mýdlo? Věříme, že si tuto českou značku zamilujete.

Handmade - ruční výroba.
Řada mýdel:
 jojoba - "tekuté zlato".
Vůně: trpká čajovníková vůně.
Složení: olivový olej, kokosový olej, voda, glycerín, máslo babassu, máslo kakao, bambucké máslo, ricinový olej, jojobový olej, kaolín, zlatá mika, silice lčajovníku, rozmarýny a levandule lékařské, bambusové uhlí, limonene a linalool.
Vonné složky éterických olejů a alergeny: limonene, linalool.
Poznámka ke složení: veškeré oleje jsou v podobě mýdla. V případě použití palmového tuku se jedná o organický palmový tuk z ekologicky kontrolovaného zemědělství. Mýdla jsou barvena minerálními pigmenty a oxidy. Při výrobě mýdel nejsou využívány syntetické vůně (vonné oleje), tenzidy, silikony, parabeny ani jiné zdraví škodlivé složky. Veškeré používané suroviny mají bezpečnostní listy a jsou určené k výrobě kosmetiky.
Hmotnost: 100 gramů ± 5 gramů podle doby zrání mýdla.
Rozměry mýdla: 5,8 cm x 5,8 cm x 2,8 cm.
Rozměry dárkové krabičky: 6 cm x 6 cm x 3 cm.
Balení: dárková krabička a hedvábný papír (proložení mýdla).
Značka: Savon de Lisoleil.