Feedback

NABÍZÍME NĚKOLIK MOŽNOSTÍ DODÁNÍ ZBOŽÍ

Doručení kurýrem na adresu
za 110 Kč.


Osobní odběr
v obchodě LERON
zdarma.


Doručení do výdejního místa Zásilkovny
za 70 Kč.

Lime skákací guma FREESTYLE GUMU

320,00 Kč
vč. DPH
Zboží již není dostupné.


K odeslání: Nedostupné
Související produkty:

Jste ready na jumping, kámoše a zábavu? Skákací guma je zpět. Největší výběr skákacích gum.Gumu je česká streetová značka, která se zaměřuje výrobu a prodej skákacích gum. Skákání přes Gumu nebo-li street jump je životní styl, kterým se baví děti a teenageři po celém světě už po několik generací. Vyzkoušet můžete Gumu klasik, kterou skákala určitě i vaše mamka s taťkou nebo si třeba zajumpovat přes úplné novinky jako je Gumu freestyle a Gumu garter. 

Svět bez pravidel – tak to je skákací guma freestyle a street jump. Jumpuj s kámoši a vychytej triky, které pak předvedeš v battlu. Skákací guma freestyle je vyrobena ze dvou kusu pružné gumy. Na obou koncích je guma spojena pevným švem do tvaru oka. Na gumě je umístěn ozdobný štítek Gumu ze syntetické koženky.

Materiál: 74% polyester, 26% latex, koženkový štítek - polyester + PVC.

Skákací guma je vyrobena z kvalitních materiálů. Díky vysokému obsahu latexu neztrácí guma svou pružnost. Guma je plochá a při skákání pěkně drží na noze a neroluje se. Konce gumy jsou spojeny pevným švem, tak aby se guma netřepila. Zapojit do hry se mohou i dospělí, skákací guma je dostatečně dlouhá a při skákání neřeže do nohou. Na gumě je umístěn ozdobný štítek Gumu ze syntetické koženky. Skákací gumu je možné si vybrat z několika pestrých barev. V případě, že děti gumu při skákání ušpiní, je možné ji ručně vyprat. I po vyprání má skákací guma zářivou a jasnou barvu.

Rozměry: šířka gumy 1 cm, délka gumy 2,5 metru (oko 35 cm + guma na skákání 1,8 metru + oko 35 cm).
Balení: 2 kusy zabaleny v papírové krabičce. Krabička se skládá ze dvou částí víka a dna. Na víku je umístěna nálepka limitované edice. Dno krabičky zdobí stylové razítko. Dále najdete v krabičce pravidla pro skákání přes Gumu freestyle.
Jak skákat: návod je součástí balení.
Značka: GUMU.