Feedback

NABÍZÍME NĚKOLIK MOŽNOSTÍ DODÁNÍ ZBOŽÍ

Doručení kurýrem na adresu
za 110 Kč.


Osobní odběr
v obchodě LERON
zdarma.


Doručení do výdejního místa Zásilkovny
za 70 Kč.

Kniha Mé nejmilejší ženě Milju

390,00 Kč
vč. DPH
Zboží již není dostupné.


K odeslání: Nedostupné
Související produkty:

Kvalitní vztahy jsou základem šťastného života. Milju a sama autorka Žaneta hledá způsoby, jak do lidských vztahů vnést trochu víc lásky, radosti a štěstí. Věří, že nejlepší pocit v životě je, když víme, že jsme milovaní. A knihy Milju nám pomohou jednoduše vyjádřit, jak je pro nás druhý člověk důležitý.

Posláním této knížky je dát Vaší ženě najevo, jak moc ji máte rádi, jak moc Vám na ní záleží. Psaním knihy se zamýšlíte nad tím, co hezkého jste spolu prožili, co na ní obdivujete a také jaká jsou vaše další společná přání. Její vyplnění je jednoduché a struktura knihy vás sama vede.

Kniha obsahuje:
50 stran, 5 kapitol, 13 vět k doplnění
15 originálních ilustrací
Spoustu prostoru přizpůsobit knihu sobě

Kvalitní papír: gramáž 115 g
Rozměry:  A6 – akorát do kapsy

Obsah knihy: 

  • Jak jsme se poznali
  • Vznikla láska
  • Nezapomenutelné okamžiky
  • Co na tobě zbožňuju
  • Bez tebe si to už neumím představit

Ideální dárek - To, co knihou darujete, je krásný, hřejivý pocit, dojetí a radost, že čas, který vám věnoval, měl smysl.
Logická struktura - Kniha nabízí konkrétní kroky, jak váš příběh napsat. Sleduje jasnou strukturu minulost – přítomnost – budoucnost. Celá kniha vyzařuje emoce, které jsou tím silnější, že stojí na reálných zážitcích s tím druhým.
Jednoduché vyplnění - Nemusíte psát román, abyste svého tátu dojali. Kniha je navržena tak, abyste ji stihli vyplnit do 15 minut a i tak udělala velkou radost.
Variabilní design - Je vám bližší rozepsat se na dvě strany, nebo raději odpovědět jedním slovem? Kniha se vám přizpůsobí. Je navržena tak, aby byl prostor psát na celou stranu a zároveň aby i jednoslovná odpověď vypadala hezky.