Feedback

NABÍZÍME NĚKOLIK MOŽNOSTÍ DODÁNÍ ZBOŽÍ

Doručení kurýrem na adresu
za 110 Kč.


Osobní odběr
v obchodě LERON
zdarma.


Doručení do výdejního místa Zásilkovny
za 70 Kč.

Kniha Do života Milju

450,00 Kč
vč. DPH
Zboží již není dostupné.


K odeslání: Nedostupné
Související produkty:

Kvalitní vztahy jsou základem šťastného života. Milju a sama autorka Žaneta hledá způsoby, jak do lidských vztahů vnést trochu víc lásky, radosti a štěstí. Věří, že nejlepší pocit v životě je, když víme, že jsme milovaní. A knihy Milju nám pomohou jednoduše vyjádřit, jak je pro nás druhý člověk důležitý.

Edice Do života je pro ty nejdražší bytosti na světě. Pro naše děti. Kniha Do života není o prvních krůčcích a prvním jídle. Je o silných stránkách našich dětí, zaznamenává drahocenné vzpomínky a v neposlední řadě vzkazy do života od různých členů rodiny. Knihu nevyplňuje jen máma nebo táta, ale můžete ji dát i babičkám, dědečkům, strejdům, tetám…Všem, kteří dítě milují. Do života není miminkovská knížka. Je pro naše děti – ať je jim 10 nebo 30 let. Doporučujeme od věku, kdy umí sami číst. Psaním knihy dáváte vašim dětem do života ten největší dar. Vědí, že jsou milováni.

Obsahuje: 60 stran, 5 kapitol, 15 vět k doplnění, 20 nádherných ilustrací a spoustu prostoru přizpůsobit knihu sobě
Papír: kvalitní papír gramáže 115 g
rozměry: A5
Obsah:
Ty jako miminko
Ty a tvá rodina
Jsi pro nás jediným/jedinou na světě
Krásné okamžiky
Do života
Značka: Milju

Ideální dárek: Co může být hezčím dárkem než dát vašemu dítěti něco, kde bude mít do konce života zaznamanáno, jak moc ho celá rodina milujete. Je to dárek, ke kterému se může vracet a připomínat si, kolik lásky má. Také je kniha krásným dárkem i nevyplněná, třeba novopečeným rodičům k narození miminka.

Logická struktura: 
Kniha nabízí konkrétní kroky, jak váš příběh napsat. Je rozčleněna do 5 kapitol, které mají jasnou strukturu od toho, co si pamatujeme z dob miminka až po vzkazy do života.

Jednoduché vyplnění a sdílené psaní:
V knize jsou otázky jako “co máš po nás dobrého”, takže stačí jednou sednout a knížku máte vyplněnou. Nemusíte ji psát několik let vkuse a zaznamenávat milníky jako je první zoubek. Vyplnění navíc není jen na mámě nebo tátovi. Tuhle knížku může vyplnit celá rodina. Posouváte si ji jako památník, každý něco přidá a zvyšuje tak její emocionální hodnotu.

Pro děti od 6 do 60 let
Milju Do života je první kniha pro děti, kterou můžete dát i dospělému. Je to dárek pro děti, teenagery, dospělé, prostě pro všechny, kteří jsou dětmi milujících rodičů. Je důležité slyšet, jak jsme pro naše rodiče důležití, i když jsme třeba už sami rodiči.