Feedback

NABÍZÍME NĚKOLIK MOŽNOSTÍ DODÁNÍ ZBOŽÍ

Doručení kurýrem na adresu
za 110 Kč.


Osobní odběr
v obchodě LERON
zdarma.


Doručení do výdejního místa Zásilkovny
za 70 Kč.

Karetní hra pro páry Mementerra

499,00 Kč
vč. DPH
Zboží již není dostupné.


K odeslání: Nedostupné
Související produkty:

Tvůrčí tým značky Mementerra věří, že život je zábava a že ty nejlepší zážitky si zaslouží být uchovány fyzicky, ne pouze v mobilu. Tvoří originální vzpomínkové knihy a deníky, díky nimž zažijete nová neotřelá dobrodružství a nikdy na ně už nezapomenete.

Jste připraveni se o sobě dozvědět ty největší pikantnosti? 200 otázek, 5 témat a 28 odměn – to je nová karetní hra Prozraď mi, která vám pomůže otevřít nejen tabuizovaná vztahová témata. Poznejte se, sbližte se a dodejte svému vztahu hloubku i novou energii.

Jak smysluplně trávit čas ve dvou? Jak zlepšit komunikaci ve vztahu? Jak se co nejlépe poznat? Konverzační hra pro páry, která je odpovědí na všechny tyto otázky. Prozraď mi totiž funguje jako zábava i komunikační pomocník. Učí naslouchat, prohlubuje vztah a zároveň zpříjemní jakýkoliv společně strávený čas. Ať už v kavárně, na cestách nebo v pohodlí domova. 

Otázky se dotýkají 5 témat, která jsou pro partnerský vztah stěžejní. Pobavíte se tak o sexu a intimitě, proberete minulost, přítomnost i budoucnost z nejrůznějších úhlů a zavítáte také do vážnějších oblastíAle pozor, Prozraď mi není jen o konverzaci. Součástí jsou také karty Odměn, které celou hru zpestří a zajistí nezapomenutelné chvíle ve dvou. 

V krabičce najdete:
celkem 130 karet
100 karet s otázkami
28 karet Odměn
1 kartu s návodem ke hře i k tomu, jak být správným posluchačem a vypravěčem
1 kartu s mantrou pro spokojený vztah
Karty jsou vyrobeny v České republice.