Feedback

NABÍZÍME NĚKOLIK MOŽNOSTÍ DODÁNÍ ZBOŽÍ

Doručení kurýrem na adresu
za 110 Kč.


Osobní odběr
v obchodě LERON
zdarma.


Doručení do výdejního místa Zásilkovny
za 70 Kč.

Hryzátko pro miminko Liška ABABU

375,00 Kč
vč. DPH
Zboží již není dostupné.


K odeslání: Nedostupné
Související produkty:

Duší, srdcem a rukama české značky ABABU je tvůrkyně Jitka. Při tvorbě uplatňuje zkušenosti získané v digitální agentuře a šití se pro ní stalo novou vášní.

Šustivý kousací kamarád do nejmenších rukou. Ideální v době prořezávání zubů. A proč stojí za to?

Je šitý v České republice za férových podmínek.
Autorský potisk navrhla Jitka, autorka Ababu.
Kvalitní materiály a přesné šití zaručují, že hryzátko vydrží i pro další miminka v rodině. Tisk na látce je nesmrtelný.
Hryzátko mám certifikát pro miminka. Hračka splňuje veškeré normy EU pro děti od 0 let.

Ušaté kousátko je nejlepší kamarád pro miminko, které trápí zuby. Dásně svědí, bolí a miminko slintá a zkouší kousat vše včetně své ručičky. Dejte mu do ní tohohle ušatce a máte vystaráno. Dřevo působí antibakteriálněa je mnohem lepší než plasty. Různé materiály na uších a šustivý efekt lákají miminko k ocucávání a odvádí pozornost od bolesti. Uši můžete snadno vyvléknout, vyprat a opět navléknout.

Materiál: obličej z potištěné ze 100% bavlny s atestem pro děti do 3 let. (autorská ilustrace, tištěno v ČR), kroužek z přírodního nelakovaného bukového dřeva (vyrobeno ručně na Vysočině), zadní strana beránek 100% polyester (nejvyšší kvalita z Francie, atest pro děti do 3 let).
Rozměr: cca 18 cm.
Údržba: před prvním použitím doporučuji vyprat uši (při výrobě se mohlo do beránku zanést pár uvolněných vláken). Stačí vyvléknout z kroužku, vyprat na 30° a znovu navléknout. Kroužek nikdy neperte! Stačí ho opláchnout pod vodou a usušit.
Certifikace pro miminka. Hračka splňuje veškeré normy EU. Výroba v České republice. Vhodné pro děti od 0 let.