Feedback

NABÍZÍME NĚKOLIK MOŽNOSTÍ DODÁNÍ ZBOŽÍ

Doručení kurýrem na adresu
za 110 Kč.


Osobní odběr
v obchodě LERON
zdarma.


Doručení do výdejního místa Zásilkovny
za 70 Kč.

Extravagantně přírodní svíčka Vanilka se skořicí Biorythme

269,00 Kč
vč. DPH
Zboží již není dostupné.


K odeslání: Nedostupné
Související produkty:

Česká přírodní kosmetika Biorythme vzniká od začátku až do konce v rukách Anet, která s velkou péčí vyvíjí receptury a sama vyrábí přírodní produkty. Její krémy, balzámy a deodoranty si jistě zamilujete. Nebo se tentokrát necháte hýčkat příjemnou vůní přírodní svíčky?

Klidný večer, útulné obydlí, polštářky všude kolem... co ještě chybí k dokonalé domácí atmosféře? No přece krásně vonící svíčka. Ta od Biorythme není ledajaká - je totiž extravagantně přírodní!
Pokud milujete svíčky tak jako Anet a Jenny z Biorythme, možná jste si všimli toho, že na trhu je k dostání pouze pár typů - konvenční parafinové svíčky nebo přírodní svíčky ze sójového vosku.
Svíčka Biorythme jde však dál za tyto hranice až k takovým surovinám, aby se za ně nemusel stydět přírodní balzám na rty nebo pleť.

  • 100% přírodní složení
  • Svíčka je skutečně vonná. Během hodiny začne intenzivně vonět.
  • Svíčka má rafinovanou vůni. Vanilka je sice sladká, ale není to typicky panenkovská vůně, protože je doplněna o kapku skořice a dalšího koření, které jí dodává na hřejivosti a hloubce,
  • Doba hoření: 10 - 12 hodin.
  • Svíčka je od začátku až do konce vyrobena lidskýma rukama.
Typ vůně: sladká, vřelá, květinovo - kořeněná.

Více o vůni: Svíčka příjemně dokresluje atmosféru hlubokou vůní vanilky s notami exotických květin a hravé skořice. Svíčka nemá vánoční/perníčkový podtón, hodí se protopro všechny vzácné chvíle relaxace a meditace.

Složení: Kakaové a bambucké (shea) máslo, jojobový olej, nebělený včelí vosk, mandlový a olivový olej, 100% přírodní parfém, esenicální olej skořice, bavlněný knot.

Hmotnost: 70 gramů.

Pokyny k použití: Svíčku nechte po každém zapálení hořet tak dlouho, aby se rozehřála co největší plocha vosku, předejdete tak tvorbě tunelu. Před každým zapálením zkraťte knot na 0,5 cm. Případné mramorování povrchu svíčky je přirozeným projevem použitých olejů. Svíčka se nejlépe zhasíná kombinací sfouknutí a následovným přiklopením víčkem.

Bezpečnostní pokyny: Svíčka je po zapálení horká, nepřenášejte ji. Mezi hořícími svíčkami mějte dostatečnou vzdálenost. Svíčky používejte v dobře větrané místnosti, nikdy však v průvanu.