Feedback

NABÍZÍME NĚKOLIK MOŽNOSTÍ DODÁNÍ ZBOŽÍ

Doručení kurýrem na adresu
za 110 Kč.


Osobní odběr
v obchodě LERON
zdarma.


Doručení do výdejního místa Zásilkovny
za 70 Kč.

Dětský batůžek Myška ABABU

670,00 Kč
vč. DPH
Zboží již není dostupné.


K odeslání: Nedostupné
Související produkty:

Duší, srdcem a rukama české značky ABABU je tvůrkyně Jitka. Při tvorbě uplatňuje zkušenosti získané v digitální agentuře a šití se pro ní stalo novou vášní.

Heboučký batůžek na první poklady. Ideální na výlety pro předškolní děti.Ušatý parťák do školky a na všechna dobrodružství tam venku! Schová přezuvky nebo třeba všechny posbírané kamínky od moře.Délku provázku můžete snadno regulovat uzlíkem uvnitř batůžku - na zadní straně je průchodka. Menší děti mohou batůžek nosit vpředu křížem provázky a nic nebude padat. Heboučké bambusové froté v batůžku zachytí všechny nečistoty a nehody.

Proč batůžek stojí "tolik"?

Je šitý v České republice za férových podmínek.
Autorský potisk navrhla Jitka, autorka Ababu.
Kvalitní materiály a přesné šití zaručují, že kamarád vydrží i pro další miminka v rodině. Tisk na látce je nesmrtelný.

Materiál: vnější strana z potištěné látky ze 100% bavlny s atestem pro děti do 3 let. (autorská ilustrace, tištěno v ČR), vnitřní stranu tvoří chlupaté bambusové froté (40% bambus, 20% bavlna, 40% polyester), uši má vyplněné dutým vláknem – 100% polyester (antibakteriální a antialergenní).
Rozměr: 24 x 24 cm (bez uší).
Délka provázku: 55 cm (nejdelší možnost, díky vnitřním uzlíkům lze zkrátit podle potřeby).
Batůžek je ideální pro děti od 2 do 6 let.
Údržba: doporučeno prát ho na 30° a otočit batůžek potištěnou stranou dovnitř. Nebude se vám opírat provázek. Batoh můžete přežehlit (100% bavlna se přirozeně při praní pomačká) přes jinou látku. Nesušte raději v sušičce.
Značka: ABABU.