Feedback

NABÍZÍME NĚKOLIK MOŽNOSTÍ DODÁNÍ ZBOŽÍ

Doručení kurýrem na adresu
za 110 Kč.


Osobní odběr
v obchodě LERON
zdarma.


Doručení do výdejního místa Zásilkovny
za 70 Kč.

Dětské dřevěné počítadlo Pišlik

600,00 Kč
vč. DPH
Zboží již není dostupné.


K odeslání: Nedostupné
Související produkty:

Kouzelný svět českých ručně vyrobených hraček, pišliků, přirozeně rozvíjí dětskou představivost. Pišlické figurky mohou jet traktorem, autem, závodit ve formuli nebo se potápět v ponorce.
Mohou si obléct veselé oblečky a hrát divadlo, mohou cokoli, co je napadne. A to je na tom to krásné. Dřevěná ručně vyrobená hračka s dětmi navíc může zůstat až do dospělosti a dívat se na ně z poličky jako připomínka
dětských radovánek. 

Počítací destička je úžasný vynález, na kterém je možné názorně ukazovat a trénovat všechny základní matematické operace: porovnávání, sčítání, odčítání, násobení, dělení, i se zbytkem. Skvělé pro předškolní děti a pro mladší školní věk. Každá aktivita je příjemná zábava!

Materiál: březové dřevo o
šetřeno směsí lněného oleje, přírodní pryskyřice a včelího vosku.
Rozměry: 
25 x 200 x 340 mm.
Baleno: v lepenkové krabičce s víkem.
V ceně: je sada 40 skleněných kuliček, průměr 15 mm, v plátěném pytlíku a 5 pišliků s barevně rozlišenými „kloboučky“.
Hmotnost: 
800 g.
Značka: Pišlik.
Návod: přiložen.Myslíte, že matematika jsou pouze příklady napsané ve cvičebnici? Představujeme vám didaktickou pomůcku, která nádherným způsobem rozvine ve vašich dětech matematické myšlení a vůbec u toho nebudou nic číst ani psát. Umožníte jim prostě zajímavou hru. Jak to funguje? Dospělý si s dítětem povídá. Dítě příběh demonstruje na destičce, na konci je mu položena jednoduchá otázka. Odpověď na ni vidí!

  1. SČÍTÁNÍ
Červený pišlik má tři kuličky, Zelený dvě kuličky. Kolik kuliček mají oba pišlici dohromady?
  1. ODČÍTÁNÍ
Bílý pišlik měl 6 kuliček. Dvě ale ztratil. Kolik mu zbylo?
  1. NÁSOBENÍ
Modrý pišlik má tři kuličky, červený má tři kuličky, zelený má také tři kuličky. Všichni tři pišlici mají každý tři kuličky. Kolikrát tam vidíš tři kuličky? Kolik je všech kuliček dohromady?
  1. DĚLENÍ
Maminka koupila červenému, žlutému a zelenému pišlikovi dohromady 15 kuliček. Dokážeš je spravedlivě rozdělit? Aby měl každý stejně?Pro náročnější:Máme tři dvojice a dvě čtveřice kuliček. Kolik je to kuliček dohromady?Pět pišliků má dohromady 17 kuliček. První má nejméně, druhý má více, než první, třetí má více než druhý, atd. Nejvíce ze všech má poslední. Rozděl kuličky. O kolik má ten který pišlik více, nebo méně než jiný?Dokázali byste pomocí jednotlivých řad vyjádřit vysoká čísla? V desítkové soustavě? 5 tisíců, 2 sta, 6 desítek, 8 jednotek…Vymýšlejte si donekonečna varianty. Bavte se! Vyměňte si role: dítě povídá příběhy, vy předvádíte na destičce. Zkuste udělat záměrně chybu, sledujte, jak dítě reaguje. Smějte se spolu!