Reklamace

Vrácení zboží - odstoupení od kupní smlouvy

Nesplnilo zakoupené zboží Vaše očekávání? Přejete si ho vrátit?  Samozřejmě máte právo od kupní smlouvy odstoupit bez udání důvodu, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží.

Kontaktujte nás na info@leron.cz nebo telefonicky na 603 414 616. Zašlete zboží zpět k nám v původním obalu. Připojte průvodní dopis společně s číslem Vašeho bankovního účtu.

Příslušná částka Vám bude vrácena nejpozději do třiceti (30) dnů od odstoupení od kupní smlouvy.

Adresa pro vrácení zboží

Leron.cz
Nádražní 1065/10 - Výdejna HABU.cz
150 00 Praha 5 - Smíchov

Postup řešení porušeného zboží chybou přepavce

Zašlete nám fotografii poškozeného zboží v krabici, ve kterém Vám bylo zboží doručeno. Jedině tak můžeme zboží reklamovat u přepravní společnosti. Zboží zasílejte vždy kompletní, nikdy ne pouze poškozenou část. Připojte průvodní dopis a zašlete na naší adresu.

Na vyřízení reklamace máme  30 dní.  Ale snažíme se vše řešit co nejrychleji.

Záruční doba a reklamace zboží

Záruční doba začíná běžet převzetím doručeného zboží kupujícím. Záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě. V případě výměny zboží za nové v záruční době začíná záruční doba běžet znovu okamžikem převzetí nového zboží.

Není-li součástí zboží originální záruční list od výrobce, nahrazuje jej doklad o prodeji, který je zákazníkovi vždy zaslán v balíčku s jeho objednávkou. Tento doklad je povinný pro uplatnění reklamace.

Adresa pro zaslání zboží k reklamaci

Leron.cz
Nádražní 1065/10 - Výdejna HABU.cz
150 00 Praha 5 - Smíchov

Není Vám něco jasné? Neváhejte nás kontaktovat.