Feedback

NABÍZÍME NĚKOLIK MOŽNOSTÍ DODÁNÍ ZBOŽÍ

Doručení kurýrem na adresu
za 110 Kč.


Osobní odběr
v obchodě LERON
zdarma.


Doručení do výdejního místa Zásilkovny
za 70 Kč.

Reklamace

Vrácení zboží - odstoupení od kupní smlouvy


Nesplnilo zboží zakoupené na e-shopu Leron.cz nebo Leron.sk Vaše očekávání nebo Vám nesedí velikost? Přejete si ho vrátit?  Samozřejmě máte právo od kupní smlouvy odstoupit bez udání důvodu, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží.

Zašlete zboží zpět na níže zvedenou adresu v původním neporušeném obalu a přiložte vyplněný formulář s číslem Vašeho bankovního účtu. Pošlete také informaci, že jste odeslali balíček, na info@leron.cz. Do předmětu e-mailu prosím napište Odstoupení od kupní smlouvy - číslo Vaší objednávky

Pokud by Vám více vyhovovalo zaslání zpět přes Vaši pobočku Zásilkovny, balíček zašlete na naši nejbližší pobočku Vlastislavova 303, Praha 4

Příslušná částka Vám bude vrácena nejpozději do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy. Pokud jste hradili objednávku online platební kartou, bude částka zaslána jako refundace opět touto cestou na Váš bankovní účet.

V případě, že Vám například nesedí velikost  a přejete si provést výměnu, napište prosím e-mail a určitě se domluvíme, pokud bude Vámi požadovaný produkt dostupný. Nebojte se ozvat.

Výjimka, kdy nelze zakoupené zboží vrátit, nastává, pokud byl produkt pro Vás upraven podle Vašeho osobního přání a byl například přidán nějaký osobní prvek, který by znemožnil další prodej konečného produktu, jako je třeba vyrytí iniciál do šperku či jeho výroba na míru nebo ražba monogramu do dřevěného doplňku či kožené kabelky. 

Další výjimkou je zboží, které bylo vyjmuto z uzavřeného obalu a není tedy z hygienických důvodů možné ho dále prodat. Příkladem je kosmetika. K některé přírodní kosmetice máme skladem vzorečky, můžete se ozvat a domluvit se na jejich zaslání, pokud si nejste jist/a výběrem. 

FORMULÁŘ KE STAŽENÍ.

Adresa pro vrácení zboží

Obchod LERON
Čestmírova 510/7
140 00 Praha 4 - Nusle

Pobočka Zásilkovny (pro vrácení zboží)  - Vlastislavova 303, Praha 4

Ideální je pro nás tento způsob zaslání na Zásilkovnu.

Postup řešení porušeného zboží chybou přepravce

Zašlete nám na info@leron.cz fotografii poškozeného zboží v krabici, ve kterém Vám bylo zboží doručeno. Jedině tak můžeme zboží reklamovat u přepravní společnosti. Zboží zasílejte vždy kompletní, nikdy ne pouze poškozenou část. Připojte průvodní dopis a zašlete na naší adresu.

Na vyřízení reklamace máme 30 dní.  Ale snažíme se vše řešit co nejrychleji.

Záruční doba a reklamace zboží

Záruční doba začíná běžet převzetím doručeného zboží kupujícím. Záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě. V případě výměny zboží za nové v záruční době začíná záruční doba běžet znovu okamžikem převzetí nového zboží.

Není-li součástí zboží originální záruční list od výrobce, nahrazuje jej doklad o prodeji, který je zákazníkovi vždy zaslán v balíčku s jeho objednávkou nebo případně elektronickou poštou na přání zákazníka. Tento doklad je povinný pro uplatnění reklamace. Pokud potřebujete cokoli konzultovat, určitě nás kontaktujte.

Adresa pro zaslání zboží k reklamaci

Obchod LERON
Čestmírova 510/7
140 00 Praha 4 - Nusle

Nákup v kamenném obchodě LERON - výměna

Zakoupili jste si nějaký originální kousek osobně přímo v obchodě LERON (Čestmírova 510/7, Praha 4) a např. se nehodí jako dárek nebo byste si ho přáli vyměnit za něco jiného? Kontaktujte nás a dohodneme se. Výměna nepoužitého výrobku v původním neporušeném obalu je možná po dohodě do 14 dní.  Výměny nenabízíme v případě dřevěných hodinek, brýlí a kosmetiky. Poprosíme o dodání účtenky nebo jejího čísla.

Není Vám něco jasné? Neváhejte nás kontaktovat. Vždy se snažíme vyvstalé komplikace řešit k Vaší spokojenosti, která je pro nás velmi důležitá. Napište na info@leron.cz nebo zavolejte 603 414 616.