Reklamace

Vrácení zboží - odstoupení od kupní smlouvy

Nesplnilo zboží zakoupené na e-shopu Leron.cz nebo Leron.sk Vaše očekávání? Přejete si ho vrátit?  Samozřejmě máte právo od kupní smlouvy odstoupit bez udání důvodu, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží.

Zašlete zboží zpět k nám v původním obalu a přiložte vyplněný formulář s číslem Vašeho bankovního účtu. Ideálně pošlete informaci, že jste odeslali balíček, také na info@leron.cz. 

Příslušná částka Vám bude vrácena nejpozději do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od kupní smlouvy. Pokud jste hradili objednávku online platební kartou, bude částka zaslána jako refundace opět touto cestou na Váš bankovní účet.

FORMULÁŘ KE STAŽENÍ.

Adresa pro vrácení zboží

Obchod LERON
Čestmírova 510/7
140 00 Praha 4 - Nusle

Postup řešení porušeného zboží chybou přepravce

Zašlete nám fotografii poškozeného zboží v krabici, ve kterém Vám bylo zboží doručeno. Jedině tak můžeme zboží reklamovat u přepravní společnosti. Zboží zasílejte vždy kompletní, nikdy ne pouze poškozenou část. Připojte průvodní dopis a zašlete na naší adresu.

Na vyřízení reklamace máme 30 dní.  Ale snažíme se vše řešit co nejrychleji.

Záruční doba a reklamace zboží

Záruční doba začíná běžet převzetím doručeného zboží kupujícím. Záruční doba se prodlužuje o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě. V případě výměny zboží za nové v záruční době začíná záruční doba běžet znovu okamžikem převzetí nového zboží.

Není-li součástí zboží originální záruční list od výrobce, nahrazuje jej doklad o prodeji, který je zákazníkovi vždy zaslán v balíčku s jeho objednávkou. Tento doklad je povinný pro uplatnění reklamace. Pokud potřebujete cokoli konzultovat, určitě nás kontaktujte.

Adresa pro zaslání zboží k reklamaci

Obchod LERON
Čestmírova 510/7
140 00 Praha 4 - Nusle

Nákup v kamenném obchodě LERON - výměna

Zakoupili jste si nějaký originální kousek osobně přímo v obchodě LERON (Čestmírova 510/7, Praha 4) a např. se nehodí jako dárek nebo byste si ho přáli vyměnit za něco jiného? Kontaktujte nás a dohodneme se. Výměna nepoužitého výrobku je možná po dohodě do 14 dní.  Výměny nenabízíme v případě dřevěných hodinek a brýlí. Poprosíme o dodání účtenky.

Není Vám něco jasné? Neváhejte nás kontaktovat. Napište na info@leron.cz nebo zavolejte 603 414 616.