Reference

Spokojení zákazníci

Pokud jste se zakoupeným kouskem na Leron.cz spokojen/a, velice nás potěší Vaše reference, kterou nám můžete zaslat na info@leron.cz, na Facebook nebo přes chatovací okno v pravém spodním rohu našeho e-shopu. Zašlete-li nám fotografii Vašeho nového kousku, jak si ho užíváte nebo komu udělal radost, bude naše radost dvojnásobná a vystavíme ji v Leron Magazínu.


S i-shopem Leron jsem opravdu 100 % spokojena. Moje objednávka byla rychle vyřízena a naprosto bez problémů dodána.

Velmi také oceňuji komunikaci a také ochotu pomoci mi s jakýmkoli problémem. Na základě vlastních zkušeností všem doporučuji.

Magda Slováčková (e-mailem)


Moc děkuji Doplňky které mají duši za  tento nádherný náramek z dílny Hany Pokorné. 

Andílek udělal velkou radost.

Michaela Valentová (zpráva z Facebooku)


"Dobrý den, psaníčko došlo. Není sice na večírek, ale na svatbu a moc se mi líbí. Děkuji Vám za ochotu a přeji pěkný den.:)"

Milada Pečenková (e-mailem)


"Dobrý den. Chtěla jsem moc poděkovat. Dnes mi od Vás přišel luxusní černý kožený batoh. Jsem moc spokojená. Už teď se těším na další věc od Vás. Děkuji."

Jiřina Irlbeková (zpráva přes chat)


"Moje první kabelka z Leronu mi byla doručená kurýrem přímo do práce jako dárek od přítele. Kabelka je z velmi kvalitního materiálu a hezky se nosí i kombinuje s dalším oblečením. Po zkušenosti s touto jednou, darovanou, jsem si objednala další dvě a znovu jsem byla nadmíru spokojená. Komunikace s e-shopem taktéž na výbornou. Můžu jen a jen doporučit!"

Petra Kapitolová (zpráva z Facebooku)


"Andílek je doma, už ho mám na ruce. Děkuji a přeji krásný večer.:)"

Petra Jirásková (zpráva z Facebooku)


"Přeji krásný den,dnes jsem si vyzvedla svoji objednávku. Chtěla bych Vám moc poděkovat šperk s lištičkou je nádherný. Objednávka byla super rychle vyřízená.

Přeji další spokojené zákazníky. Děkuji J. Bubeníčková" (komentář Instagram)

Dobrý den,
ráda bych Vám poděkovala za super kabelku. Velikostně je akorát, materiál je velmi příjemný a co je super, tak že je vevnitř bílá látka, takže všechno v ní super najdu (mám tmavou peněženku, organizér a v černé kabelce jsem vše špatně hledala).
Moc děkuji, budu doporučovat.
Jana Stejskalová (e-mailem)