O Leron

E-shop leron.cz

Internetový obchod Leron.cz vznikl jako projekt zaměřený na spolupráci s českými tvůrci, designéry a výrobci originálních dámských kabelek. Postupně se sortiment rozšířil o nové kousky ze zlatých českých ručiček. Na své cestě po stopách českého řemesla se snaží naplňovat svůj hlavní záměr, tedy nacházet nové české značky a tvůrce módních doplňků a zajímavých výrobků pro dámy, pány, děti i domácí mazlíčky.

Leron spolupracuje s českými tvůrci, jejichž výrobky mě samotnou oslovily nejen díky zajímavému designu, ale také tím, že jsou kvalitní a dobře se nosí. Vážím si skvělých nápadů, kreativity a zručnosti všech výrobců, kteří se k Leron přidali. Věřím, že i Vy oceníte hodnotu řemeslné prácenebo pro Vás návštěva Leron.cz bude příjemně strávenou chvilkou, ať už si u nás nějaký zajímavý kousek vyberete nebo se pouze potěšíte pohledem na něj při šálku dobrého čaje, kávy či čehokoli lahodného.


kamenný obchod leron

Otevření kamenného obchodu a zároveň výdejny pro e-shop kousek od náměstí Bratří Synků v Nuslích předcházela náhoda, jak už to tak chodí. Zkrátka jsem se podívala na tehdy prázdný prostor a věděla, že tam to bude to pravé pro Leron. Přála bych si, abyste odsud odcházeli s příjemným pocitem, ať už tu najdete něco krásného pro sebe nebo se "jen" potěšíte pohledem na výrobky českých tvůrců.

Stále více z vás si přeje svůj vybraný originální kousek opatřit monogramem nebo obrázkem dle vašeho výběru. Snažím se těmto přáním vyhovět, proto s některými výrobci spolupracuji i na poli zakázkové tvorby. Aktuálně se tato možnost týká dřevěných manžetových knoflíčků, některých dámských a pánských dřevěných motýlků, luxusních kožených kabelek Leathery, pouzder na drobnosti od Eatme, kožených náramků nebo dětských body a triček. Často však se zákazníkem po společném dialogu přijdeme na nové možnosti u dalších tvůrců.


POMŮŽU VÁM NAJÍT VÁŠ LERON KOUSEK

Navštívili jste Leron a místo hledání v naší nabídce byste si raději nechali poradit a zaslat tipy na ideální módní kousek pro Váš či Vaše blízké? Zkuste mi stručně popsat Vaši představu a já Vám zašlu tipy na výrobky našich tvůrců, které by Vás mohly zaujmout. Kontaktujte mě nainfo@leron.cz.

TVOŘTE LERON se mnou

Rádi byste na Leron.cz našli zboží, které tu nevidíte? Váš názor mě zajímá. Máte oblíbeného českého tvůrce a myslíte si, že by ho zajímala spolupráce s Leron? Dejte mi tip.

buďme ve spojení

Zajímají Vás rozhovory s našimi tvůrci? Najdete je v Leron magazínu . Aby Vám neunikly žádné novinky, můžete si nastavit jeho odběr. Každý den pro Vás přidávám nové příspěvky na Facebook. Na InstagramuLeronnajdete pod hashtagem #mujleron. Nesmírně mě potěší, pokud tímto hashtagem označíte například fotografii Vašeho Leron kousku, který nosíte Vy nebo někdo blízký.