Feedback

NABÍZÍME NĚKOLIK MOŽNOSTÍ DODÁNÍ ZBOŽÍ

Doručení kurýrem na adresu
za 110 Kč.


Osobní odběr
v obchodě LERON
zdarma.


Doručení do výdejního místa Zásilkovny
za 70 Kč.

O Leron

E-shop leron.cz

Internetový obchod LERON.cz vznikl jako projekt zaměřený na spolupráci s českými tvůrci, designéry a výrobci originálních dámských kabelek. Postupně se sortiment rozšířil o nové kousky ze zlatých českých ručiček. Na své cestě po stopách českého řemesla se snaží naplňovat svůj hlavní záměr, tedy nacházet nové české značky a tvůrce módních doplňků a zajímavých výrobků pro dámy, pány, děti i domácí mazlíčky.

LERON spolupracuje s českými tvůrci, jejichž výrobky mě samotnou oslovily nejen díky zajímavému designu, ale také tím, že jsou kvalitní a dobře se nosí. Vážím si skvělých nápadů, kreativity a zručnosti všech výrobců, kteří se k LERON přidali. Věřím, že i Vy oceníte hodnotu řemeslné práce nebo pro Vás návštěva LERON.cz bude příjemně strávenou chvilkou, ať už si u nás nějaký zajímavý kousek vyberete nebo se pouze potěšíte pohledem na něj při šálku dobrého čaje, kávy či čehokoli lahodného.


kamenný obchod leron

Otevření kamenného obchodu a zároveň výdejny pro e-shop kousek od náměstí Bratří Synků v Nuslích předcházela náhoda, jak už to tak chodí. Zastavila jsem se před prázdným prostorem v krásném historickém domě a přes výlohu nakukovala dovnitř.  Napadlo mě, že tohle by bylo ideální místo pro zhmotnění mého snu, který mi už nějakou dobu nedal spát. Rozhodnutí muselo proběhnout rychle a já najednou s pomocí rodiny a přátel zařizovala obchod. Už za několik dnů poté jsem netrpělivě čekala, jestli přijde první zákazník, kterého bude česká tvorba zajímat. 

Přála bych si, abyste odsud odcházeli s příjemným pocitem, ať už tu najdete něco krásného pro sebe nebo se "jen" potěšíte pohledem na výrobky českých tvůrců.

Někteří z Vás si přejí  svůj vybraný originální kousek opatřit monogramem nebo třeba obrázkem dle vlastního výběru. Snažím se těmto přáním vyhovět, proto s některými výrobci spolupracuji i na poli zakázkové tvorby.

pro české tvůrce a značky - jak navázat spolupráci

Vážení tvůrci a designéři, zajímala by Vás spolupráce s kamenným obchodem LERON a e-shopem LERON.cz? Mrkněte prosím ZDE, jaké podklady je potřeba poslat na info@leron.cz. Pouze v případě zaslání uvedených informací se mohu začít Vaší nabídkou zabývat. Vzhledem k počtu nabídek a času potřebnému pro jejich vyhodnocení může má odpověď trvat 14 dní až měsíc. Děkuji za pochopení a těším se na Vaši originální tvorbu.

buďme ve spojení

Aby Vám neunikly žádné novinky a nahlédli jste do zákulisí LERON, můžete sledovat náš Facebook nebo si nás přidat na  Instagramu