O Leron

E-shop leron.cz

Internetový obchod LERON.cz vznikl jako projekt zaměřený na spolupráci s českými tvůrci, designéry a výrobci originálních dámských kabelek. Postupně se sortiment rozšířil o nové kousky ze zlatých českých ručiček. Na své cestě po stopách českého řemesla se snaží naplňovat svůj hlavní záměr, tedy nacházet nové české značky a tvůrce módních doplňků a zajímavých výrobků pro dámy, pány, děti i domácí mazlíčky.

LERON spolupracuje s českými tvůrci, jejichž výrobky mě samotnou oslovily nejen díky zajímavému designu, ale také tím, že jsou kvalitní a dobře se nosí. Vážím si skvělých nápadů, kreativity a zručnosti všech výrobců, kteří se k LERON přidali. Věřím, že i Vy oceníte hodnotu řemeslné práce nebo pro Vás návštěva LERON.cz bude příjemně strávenou chvilkou, ať už si u nás nějaký zajímavý kousek vyberete nebo se pouze potěšíte pohledem na něj při šálku dobrého čaje, kávy či čehokoli lahodného.


kamenný obchod leron

Otevření kamenného obchodu a zároveň výdejny pro e-shop kousek od náměstí Bratří Synků v Nuslích předcházela náhoda, jak už to tak chodí. Zastavila jsem se před prázdným prostorem v krásném historickém domě a přes výlohu nakukovala dovnitř.  Napadlo mě, že tohle by bylo ideální místo pro zhmotnění mého snu, který mi už nějakou dobu nedal spát. Rozhodnutí muselo proběhnout rychle a já najednou s pomocí rodiny a přátel zařizovala obchod. Už za několik dnů poté jsem netrpělivě čekala, jestli přijde první zákazník, kterého bude česká tvorba zajímat. 

Přála bych si, abyste odsud odcházeli s příjemným pocitem, ať už tu najdete něco krásného pro sebe nebo se "jen" potěšíte pohledem na výrobky českých tvůrců.

Stále více z vás si přeje svůj vybraný originální kousek opatřit monogramem nebo obrázkem dle vašeho výběru. Snažím se těmto přáním vyhovět, proto s některými výrobci spolupracuji i na poli zakázkové tvorby.


TVOŘTE LERON se mnou

Rádi byste na LERON.cz našli zboží, které tu nevidíte? Váš názor mě zajímá. Máte oblíbeného českého tvůrce a myslíte si, že by ho zajímala spolupráce s LERON? Dejte mi tip. Kapacita obchodu je sice omezena a aktuálně téměř naplněna, ale pokud mě nová značka/tvůrce nadchne, třeba se domluvíme na spolupráci.

buďme ve spojení

Zajímají Vás rozhovory s našimi tvůrci? Najdete je v LERON magazínu. Aby Vám neunikly žádné novinky, můžete si nastavit jeho odběr. Každý den pro Vás přidávám nové příspěvky na Facebook. Na Instagramu najdete LERON pod hashtagem #mujleron. Nesmírně mě potěší, pokud tímto hashtagem označíte například fotografii Vašeho LERON kousku, který nosíte Vy nebo někdo blízký.