Kdo jsme

o leron.cz

Internetový obchod Leron.cz původně vznikl jako projekt zaměřený na spolupráci s českými tvůrci, designéry a výrobci originálních dámských kabelek. Postupně se sortiment rozšířil o nové módní kousky ze zlatých českých ručiček. Na své cestě po stopách českého řemesla se snaží naplňovat svůj hlavní záměr, tedy nacházet nové české značky a tvůrce módních doplňků pro dámy, pány i domácí mazlíčky. 

Spolupracujeme s českými tvůrci, jejichž výrobky nás samotné oslovily nejen díky zajímavému designu, ale také tím, že jsou kvalitní a dobře se nosí. Vážíme si skvělých nápadů, kreativity a zručnosti všech výrobců, kteří se k nám přidali. Věříme, že i Vy oceníte hodnotu řemeslné práce nebo pro Vás návštěva Leron.cz bude příjemně strávenou chvilkou, ať už si u nás nějaký módní kousek vyberete nebo se pouze potěšíte pohledem na něj při šálku dobrého čaje, kávy či čehokoli lahodného.

Stále více z vás si přeje svůj vybraný módní kousek opatřit monogramem nebo obrázkem dle vašeho výběru. Snažíme se těmto přáním vyhovět, proto s některými výrobci spolupracujeme i na poli zakázkové tvorby. Aktuálně se tato možnost týká dřevěných manžetových knoflíčků, některých dámských a pánských dřevěných motýlkůdámské kabelky i pánské kabely Eatme a luxusních kožených kabelek Leathery. Rádi bychom tyto služby pro vás i nadále rozšiřovali.

Zajímají Vás rozhovory s našimi tvůrci? Najdete je v Leron magazínu. Aby Vám neunikly žádné novinky, můžete si nastavit jeho odběr. Každý den pro Vás přidáváme nové příspěvky o novinkách také na Facebook. Na Instagramu nás najdete pod hashtagem #mujleron.

POMŮŽEME VÁM NAJÍT VÁŠ LERON KOUSEK

Navštívili jste Leron a místo hledání v naší nabídce byste si raději nechali poradit a zaslat tipy na ideální módní kousek pro Váš či Vaše blízké? Zkuste nám odpovědět na několik stručných otázek a my Vám zašleme tipy na výrobky našich tvůrců, které by Vás mohly zaujmout. Klikněte na formulář.

TVOŘTE LERON s námi

Rádi byste u nás našli zboží, které nenabízíme? Napište nám. Váš názor nás zajímá. Máte oblíbeného českého tvůrce módních doplňků a myslíte si, že by ho zajímala spolupráce s námi? Dejte nám tip. Třeba právě díky Vám budou jeho krásné výrobky obdivovat a nosit naši zákazníci.

PODPORUJEME

Nesmírně nás těší, že jsme se mohli stát partnerem benefitů pro dobrovolné dárce krve a krevních složek z celé České republiky, ProDarce.cz.

ZEPTEJTE SE

Potřebujete s něčím poradit? Přál/a byste si vyrobit originální kousek na zakázku nebo ho nějak upravit? Nebojte se zeptat. Rádi Vás informujeme o možnostech nebo je zjistíme u našich šikovných tvůrců.
iKlenot.cz