Kdo jsme

o leron.cz

Internetový obchod Leron.cz původně vznikl jako projekt zaměřený na spolupráci s českými tvůrci, designéry a výrobci originálních dámských kabelek. Postupně se sortiment rozšířil o nové módní kousky ze zlatých českých ručiček. Na své cestě po stopách českého řemesla se snaží naplňovat svůj hlavní záměr, tedy nacházet nové české značky a tvůrce módních doplňků pro dámy, pány i domácí mazlíčky. 

Spolupracujeme s českými tvůrci, jejichž výrobky nás samotné oslovily nejen díky zajímavému designu, ale také tím, že jsou kvalitní a dobře se nosí. Vážíme si skvělých nápadů, kreativity a zručnosti všech výrobců, kteří se k nám přidali. Věříme, že i Vy oceníte hodnotu řemeslné práce nebo pro Vás návštěva Leron.cz bude příjemně strávenou chvilkou, ať už si u nás nějaký módní kousek vyberete nebo se pouze potěšíte pohledem na něj při šálku dobrého čaje, kávy či čehokoli lahodného.

Stále více z vás si přeje svůj vybraný módní kousek opatřit monogramem nebo obrázkem dle vašeho výběru. Snažíme se těmto přáním vyhovět, proto s některými výrobci spolupracujeme i na poli zakázkové tvorby. Aktuálně se tato možnost týká dřevěných manžetových knoflíčků, některých dámských a pánských dřevěných motýlkůdámské kabelky i pánské kabely Eatme a luxusních kožených kabelek Leathery. Rádi bychom tyto služby pro vás i nadále rozšiřovali.

Zajímají Vás rozhovory s našimi tvůrci? Najdete je v Leron magazínu. Aby Vám neunikly žádné novinky, můžete si nastavit jeho odběr. Každý den pro Vás přidáváme nové příspěvky o novinkách také na Facebook

TVOŘTE LERON s námi

Rádi byste u nás našli zboží, které nenabízíme? Napište nám. Váš názor nás zajímá. Máte oblíbeného českého tvůrce módních doplňků a myslíte si, že by ho zajímala spolupráce s námi? Dejte nám tip. Třeba právě díky Vám budou jeho krásné výrobky obdivovat a nosit naši zákazníci.

PODPORUJEME

Nesmírně nás těší, že jsme se mohli stát partnerem benefitů pro dobrovolné dárce krve a krevních složek z celé České republiky, ProDarce.cz.

ZEPTEJTE SE

Potřebujete se na něco zeptat, poradit s výběrem handmade zboží a nechce se Vám volat nebo psát e-mail? Stačí nám napsat prostřednictvím chatovacího okna v pravém spodním rohu našeho webu.  Pokud jsme online, odpovíme ihned, pokud nejsme, stačí zanechat vzkaz a my se ozveme.







Odpovědět na krátkou otázku výstižně a stručně může být oříšek. Ale zkusíme se mu dostat pod skořápku. :)

Žila byla jedna parta přátel. Jednoho dne se poradila.

Nový e-shop handmade českých módních doplňků založila. Jak už to tak bývá, čekala ji samá práce. Protože bez ní prý nejsou koláče. Ale co bylo dál? Jak obchod vznikal, rostl a kam se posouval? 

Alex doteď tvrdí, že v noci temné je konečně klid, on sám u počítače    "v kódu" může Leron.cz tvořit. 

Andrea pro vás nové české handmade kousky hledá, dokud je nenajde, pokoj nedá. Máte-li ke zboží jakékoli otázky, neváhejte a ptejte se na info@leron.cz nebo jí zavolejte na číslo 603 414 616. Jste-li český tvůrce a chcete být součástí Leron.cz, už neváhejte a Andrey se na cokoli ptejte. 

Kabelky, batohy, šperky ze zlatých českých ručiček. Těmi to začíná. Čas plyne či spíše zběsile ubíhá a parta se rozrůstá.

Aleš řídí balíčků cestu ze skladu až k vám. Z okna může mávat vlakům.

Vláďa razí heslo "Ranní ptáče dál doskáče." Přidal si k tomu "Skáče, dokud neupeče koláče." Je akční a všude je ho plno.

Pokud jste dočetli až sem, plní se nám sen. A pokud Vás zajímá česká ruční výroba, poctivé řemeslo a kouzlo originálního nápadu a designu,

jste na Leron.cz správně.


Váš tým Leron.cz