Kdo jsme

Odpovědět na krátkou otázku výstižně a stručně může být oříšek. Ale zkusíme se mu dostat pod skořápku. :)

Žila byla jedna parta přátel. Jednoho dne se poradila.

Nový e-shop handmade českých módních doplňků založila. Jak už to tak bývá, čekala ji samá práce. Protože bez ní prý nejsou koláče. Ale co bylo dál? Jak obchod vznikal, rostl a kam se posouval? 

Alex doteď tvrdí, že v noci temné je konečně klid, on sám u počítače    "v kódu" může tvořit. 

Andrea pro vás nové české handmade kousky hledá, dokud je nenajde, pokoj nedá. Máte-li ke zboží jakékoli otázky, neváhejte a ptejte se na info@leron.cz nebo jí zavolejte na číslo 603 414 616. Jste-li český tvůrce a chcete být součástí Leron.cz, už neváhejte a Andrey se na cokoli ptejte. 

Kabelky, batohy, šperky ze zlatých českých ručiček. Těmi to začíná. Čas plyne či spíše zběsile ubíhá a parta se rozrůstá.

Aleš řídí balíčků cestu ze skladu až k vám. Z okna může mávat vlakům.

Vláďa razí heslo "Ranní ptáče dál doskáče." Přidal si k tomu "Skáče, dokud neupeče koláče." Je akční a všude je ho plno.

Pokud jste dočetli až sem, plní se nám sen. A pokud Vás zajímá česká ruční výroba, poctivé řemeslo a kouzlo originálního nápadu a designu,

jste na Leron.cz správně.:)


Váš tým Leron.cz

Proč nás potěší, pokud si u nás vyberete něco hezkého?

  • Protože nás naše práce baví a každá objednávka je důležitá.
  • Protože si našich zákazníků vážíme a pro ně možné i nemožné dělat se  snažíme.
  • Protože spolupracujeme s českými tvůrci, obdivujeme jejich šikovné ruce, fantazii a respektujeme hodnotu jejich práce.
  • Protože si přejeme Leron dále rozvíjet a rozšiřovat sortiment ze zlatých českých ručiček. Věříme českému řemeslu.
  • Protože vždy rádi poradíme a na vaše otázky odpovíme.
  • Protože jsme tu pro vás nyní i v pražské HABU.cz výdejně nedaleko MHD Smíchovské nádraží, kde pohodlně zaparkujete ve dvoře.

ZEPTEJTE SE

Potřebujete se na něco zeptat, poradit s výběrem handmade zboží a nechce se Vám volat nebo psát e-mail? Stačí nám napsat prostřednictvím chatovacího okna v pravém spodním rohu našeho webu.  Pokud jsme online, odpovíme ihned, pokud nejsme, stačí zanechat vzkaz a my se ozveme.

PODPORUJEME

Nesmírně nás těší, že jsme se mohli stát partnerem benefitů pro dobrovolné dárce krve a krevních složek z celé České republiky, ProDarce.cz.


TVOŘTE LERON s námi
 

Máte oblíbeného tvůrce kabelek, tašek, batohů, šperků a dalších doplňků a myslíte si, že by ho zajímala spolupráce s námi? Dejte nám tip. Třeba díky Vám budou jeho krásné kousky obdivovat a nosit naši zákazníci.

Rádi byste u nás našli zboží, které nenabízíme? Napište nám. Váš názor nás zajímá.

Vyhlídli jste si u nás zajímavý kousek, ale potřebujete ho obdržet rychleji, než je uvedeno v jeho dodací době? Zkuste nám napsat nebo zavolat, pokusíme se udělat maximum.

Zajímá vás, co je na Leron.cz nového a rádi byste se dozvěděli více o českých tvůrcích? Novinky a rozhovory s nimi najdete v Leron Magazínu.