Doprava

Termín dodání

Některé zajímavé kousky pro Vás máme přímo na skladě, jiné však objednáváme dle Vašich přání přímo od českých designérů nebo pro Vás necháváme vyrobit na zakázku. To je důvod delší doby dodání. Ale jistě se vyplatí na svůj originální kousek chvilku počkat. Pokud na objednávku spěcháte, kontaktujte nás, abychom společně sladili termín dodání.

Je-li u zboží uvedeno SKLADEM, uděláme vše proto, aby byl balíček předán přepravci ještě tentýž den, případně následující pracovní den. 


komunikace mezi vámi a námi

Objednal/a jste si u nás nějaký výrobek        a nemůžete ho z různých důvodů uhradit, převzít od přepravce nebo jste si nákup rozmyslel/a? To se stává a my to chápeme. Prosíme, informujte nás o této skutečnosti před odesláním balíčku a my objednávku zrušíme (netýká se zakázkové výroby na míru dle Vašeho přání). V opačném případě vynakládají naši tvůrci i Leron zbytečné náklady a snahu na expedici balíčků, který dopravce nemůže doručit nebo se nám vrátí bez odezvy.

Děkujeme a vážíme si Vás, kteří s námi komunikujete otevřeně. Děkujeme za podnětné zprávy, e-maily a podporu. 
Doprava

Kurýr DPD na adresu - cena 99 Kč 

Dopravce DPD Vás kontaktuje prostřednictvím sms a e-mailu. Kurýrovi můžete platit hotově či platební kartou. Pokud nebudete na Vámi uvedené adrese dopravcem zastiženi, kontaktuje Vás ohledně náhradního termínu doručení zásilky. V případě, že zásilku nepřevezmete ve lhůtě 7 dní, bude nám dopravcem vrácena do skladu. Pokud si budete přát balíček zaslat znovu, budeme muset požádat o úhradu druhého poštovného.

Zásilkovna.cz - cena 59 Kč

Balíček si můžete nechat doručit na Vámi vybranou pobočku společnosti Zásilkovna.cz. Nevíte, kde se Vaše nejbližší pobočka nachází? Stačí zadat Vaši adresu ZDE. Potřebujete si sami určit, kdy se balíček vyzvednete? Pak je Zásilkovna pro Vás vhodným způsobem dopravy. Nestíháte si balíček vyzvednout ve lhůtě 7 dní? Není problém si dobu jeho uložení prodloužit u dopravce.

Osobní odběr zdarma v Leron obchodě a výdejně

Pokud si přejete Vaše kousky vyzvednout osobně, máte samozřejmě dopravu zdarma. Budeme se na Vás těšit na adrese Čestmírova 510/7, Praha 4 - Nusle několik kroků od tramvajové zastávky Náměstí Bratří Synků. V obchodě a výdejně je aktuálně možné platit pouze v hotovosti.

Poštovné & PLATBA

Vybrali jste si u nás zboží v celkové ceně nad 2000,- Kč? Jako poděkování od nás máte POŠTOVNÉ ZDARMA v rámci ČR. 

Dobírka - úhrada zboží při převzetí - cena 49 Kč

Zboží platíte dopravci při převzetí. Dopravné hradíte dle zvoleného typu dopravy, doběrečné činí 49 Kč. Prosíme, abyste v případě objednávky, jejíž součástí je výroba/úprava Vašeho kousku na míru, zvolili platbu bankovním převodem nebo online platbu. Děkujeme za pochopení.

Bankovní převod

Platba bankovním převodem je zdarma. 

Platební karta a bankovní tlačítka

Platbu kartou online pro Vás právě připravujeme. Platba bankovními tlačítky je již spuštěna.

DOPRAVA NA SLOVENSKO

Pro objednávky na Slovensko prosím využijte slovenskou verzi Leron. Děkujeme.