Doprava

Termín dodání

Některé zajímavé kousky pro Vás máme přímo na skladě, jiné však objednáváme dle Vašich přání přímo od českých designérů nebo pro Vás necháváme vyrobit na zakázku. To je důvod delší doby dodání. Ale jistě se vyplatí na svůj originální kousek chvilku počkat. Pokud na objednávku spěcháte, kontaktujte nás, abychom společně sladili termín dodání.

Je-li u zboží uvedeno SKLADEM, uděláme vše proto, aby byl balíček předán přepravci ještě tentýž den, případně následující pracovní den. 


Doprava

Kurýr DPD na adresu - cena 89 Kč 

Dopravce DPD Vás kontaktuje prostřednictvím sms a e-mailu. Kurýrovi můžete platit hotově či platební kartou. Pokud nebudete na Vámi uvedené adrese dopravcem zastiženi, kontaktuje Vás ohledně náhradního termínu doručení zásilky. V případě, že zásilku nepřevezmete ve lhůtě 7 dní, bude nám dopravcem vrácena do skladu. Pokud si budete přát balíček zaslat znovu, budeme muset požádat o úhradu druhého poštovného.

Zásilkovna.cz - cena 59 Kč

Balíček si můžete nechat doručit na Vámi vybranou pobočku společnosti Zásilkovna.cz. Nevíte, kde se Vaše nejbližší pobočka nachází? Stačí zadat Vaši adresu ZDE. Potřebujete si sami určit, kdy se balíček vyzvednete? Pak je Zásilkovna pro Vás vhodným způsobem dopravy. Nestíháte si balíček vyzvednout ve lhůtě 7 dní? Není problém si dobu jeho uložení prodloužit u dopravce.

Osobní odběr zdarma ve skladu Leron po předchozí dohodě

Pokud si přejete Vaše kousky vyzvednout osobně ve skladu, máte samozřejmě dopravu zdarma. Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky a dohodneme si termín Vaší návštěvy.  Budeme se na Vás těšit na adrese Nádražní 1065/10, Praha 5 - Smíchov cca 300 metrů od MHD Smíchovské nádraží. Na místě je možné platit pouze v hotovosti.


Převzetí zboží od přepravce

Prosíme, abyste si nenechávali zasílat balíčky, které neplánujete převzít od přepravce. V případě, že si přejete objednávku zrušit (kromě zakázkové výroby již zadané a odsouhlasené), stačí nás o této skutečnosti informovat. Děkujeme, že respektujete práci našich tvůrců a naši snahu rozvíjet obchod, který si váží svých skvělých zákazníků.


Poštovné & PLATBA

Vybrali jste si u nás zboží v celkové ceně nad 2000,- Kč? Jako poděkování od nás máte POŠTOVNÉ ZDARMA. 

Poznámka: Zákazníkům ze Slovenska odečítáme při nákupu nad 2000,- Kč              z celkové ceny objednávky pouze částku za dopravné, které platí pro dopravu v rámci České republiky. Rozdíl mezi dopravným na Slovensko a v rámci České republiky zákazník ze Slovenska hradí.

Dobírka - úhrada zboží při převzetí - cena 49 Kč
Zboží platíte dopravci při převzetí. Dopravné hradíte dle zvoleného typu dopravy, doběrečné činí 49 Kč. Prosíme, abyste v případě objednávky, jejíž součástí je výroba/úprava Vašeho kousku na míru, zvolili platbu bankovním převodem.

Bankovní převod
Platba bankovním převodem je zdarma. Prosíme, abyste tento způsob platby zvolili v případě objednávky, jejíž součástí je výroba/úprava Vašeho kousku na míru. 

DOPRAVA NA SLOVENSKO

Pokud si přejete své handmade módní kousky nechat zaslat na Slovensko, nejprve nás, prosím, kontaktujte na info@leron.cz. Tuto možnost pro Vás brzy přidáme přímo do formuláře objednávky, ale prozatím případně vyřešíme po dohodě s Vámi individuálně. Vzhledem k vyšším cenám dopravy na Slovensko hradíme při nákupu nad 2000,- Kč pouze částku za dopravné v rámci České republiky. Rozdíl mezi jeho cenou a dopravným na Slovensko se Vám přičte k ceně Vaší objednávky. Děkujeme za pochopení.